Слідкуйте за нами

07-04-2020
   7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров'я. З цього дня стартує річний  календар заходів бібліотеки-філії №4 Кременчуцької міської ЦБС для дорослих з популяризації здорового способу життя. Формувати уявлення про те, що здоров'я значною мірою залежить від нас самих, викликати прагнення зберігати та зміцнювати здоров'я, бажання підтримувати його традиції є важливим напрямком діяльності нашої бібліотеки.
07-02-2020

  #cyfra_library Бібліотеки Кременчуцької ЦБС для дорослих долучилися до національної кампанії з цифрової       грамотності «Будь на часі!», та популяризації інформації про проєкт «Дія. Цифрова освіта». Мета проєкту -   протягом трьох років навчити цифровій грамотності 6 млн. українців. 
 Бібліотеки стали першими хабами проєкту «Дія. Цифрова освіта», і надають всім охочим доступ до   безкоштовного навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності. Платформа доступна з 21   січня 2020 року.
 Бібліотеки Кременчуцької ЦБС для дорослих вже надають всім охочим доступ до безкоштовного навчання на   національній онлайн-платформі з цифрової грамотності. Шляхом переглядів освітніх серіалів користувачі   бібліотеки зможуть безкоштовно пройти три онлайн-курси: базовий курс із цифрової грамотності, цифрова   грамотність для вчителів і курс для батьків «Онлайн-безпека для дітей». Згодом на онлайн-платформі   з'являться  просунуті курси для різних спеціалізацій. По закінченню навчання кожен отримає сертифікат.
 Ми віримо, що разом з іншими 6 тис. бібліотек по всій Україні досягнемо цієї мети. Долучайтесь і Ви!

03-02-2020
В бібліотеці філії № 2 створено консультативний пункт «Корисно знати» і вже 1 лютого 2020 року розпочалися  заняття «Запобігання та профілактика булінгу в школі» для дітей та батьків.
14-11-2019

Як проголосувати за проект Громадського бюджету Кременчука-2019, що сподобався? Дуже просто! Головне - не бути байдужим!
02-10-2019

Створення сучасного комфортного, інформаційно- та технічно оснащеного, навчально-розважального медіацентру «Поліглот» для всіх бажаючих, де одночасно можна вивчати іноземні мови, спілкуватися з носіями мовами, насолоджуватися переглядом фільмів іноземними мовами та ділитися враженнями з носіями мов, користуватися найбагатшими в місті фондами літератури іноземними мовами  - ось таку мету ставлять собі бібліотекарі. Людмила Великотрав - бібліотекар відділу літератури іноземними мовами ЦМБ - представила проект за номером 57 в рамках Громадського бюджету Кременчука-2019. 

  

05-04-2018

  4 квітня відбулося чергове засідання Майданчика громадських обговорень з екологічних питань.

     Серед присутніх обговорювалися заходи, які заплановані на квітень 2018 року.

 

19-02-2018

 

 

      14 лютого в бібліотеці-філії №4 відбулося чергове засідання Майданчика громадських обговорень з екології.

       Перша частина засідання була присвячена пам’яті О. М. Байрак, яка трагічно загинула 3 лютого 2018 року. Доктор біологічних наук, професор, завідувачка кафедри заповідної справи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління  Олена Миколаївна постійно дбала про розвиток регіональних ландшафтних парків,  доцільність набуття ними статусу національних та про необхідність упорядкування природно-заповідного фонду України. Вона стояла у витоків закладення дендропарку, що знаходиться на території профілакторію «Івушка» оздоровчого комплексу ПАТ «Укртатнафта» що в селі Омельник. Саме її стараннями, разом з іншими екологами, в нашому краї була вибудована сучасна природно-заповідна мережа, прокладені екостежки.

27-12-2017

 

     З 20 по 22 грудня 2017 року на базі оздоровчого комплексу ПАТ «Укртатнафта» проходив практичний семінар «Взаємодія на перехідний період введення закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

     Його організаторами виступили Полтавська обласна рада, Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації, ПАТ «Укртатнафта», громадська організація «Екологічний клуб «Омельник», Кременчуцьке відділення Всеукраїнської громадської організації сталого розвитку. 

07-11-2017

1 листопада в бібліотеці-філії № 4 продовжив свою роботу майданчик громадських обговорень з екологічних питань.

      Хоча учасників на ньому було не багато, але обговорювалися важливі екологічні  події в житті міста. 

12-06-2017

     

Зустріч членів громадських об'єднань екологічної громадської ради міста Кременчука та Кременчуцького району відбулася в бібліотеці-філії № 4 Кременчуцької міської ЦБС для дорослих 7 червня 2017 року.

     Г.А. Демьохін, голова Кременчуцького відділення "Українського товариства стійкого розвитку", запропонував для обговорення питання щодо забрудення Дніпра та якості питної води у місті.  В Дніпро щорічно скидається понад 10 куб. км стічних вод, з яких 0,15 куб. км без будь-якої очистки - це небезпечні води. Його вода забруднена отруйними хімічними речовинами, сполуками важких і радіоактивних металів. Отже, через недбале ставлення до цієї водної артерії державного значення, через велику кількість стічних вод низької якості очистки, які скидають промисловий та аграрний комплекси, Дніпро знаходиться на грані екологічної катастрофи

Назад Вперед
Наверх
 
X