Слідкуйте за нами

23-04-2021
      Андрій Курков — сучасний український письменник. Його можна назвати "культурним послом України у   країнах ЄС". Андрій Юрійович належить до вузького кола українських письменників, чиї твори регулярно   перекладаються багатьма європейськими мовами. За його творами ставлять вистави та знімають кіно, його   романи популярніші в Європі, ніж в Україні.  
16-04-2021
«Мода - це коктейль еклектичних вітрів 
замішаних у шейкері часу»
Оксана Караванська

   Оксана Караванська – одна з найяскравіших представниць модного простору України, знаний дизайнер одягу, стиліст. У 2015 році дебютувала як  дитяча письменниця. ЇЇ «Стильна книжка для панянки» відразу полюбилася юним модницям. 


02-04-2021
   Ювілейна доріжка за квітень – можливість дізнатися про визначних вчених та винахідників місяця в галузі техніки, економіки, природничих наук.

Ювілейна доріжка за квітень – можливість дізнатися про визначних вчених та винахідників місяця в галузі техніки, економіки, природничих наук.

 

02-04-2021
   Марина Гримич – одна з найвідоміших українських письменниць, науковець та видавець. Тричі ставала лауреатом літературного конкурсу «Коронація слова». Її книги вражають своєю історичною правдивістю,  витонченою українською мовою і стають бестселерами.
26-03-2021
    У березні своє 70-річчя святкує журнал «Дивослово».
    Заснований у 1951 році він є  найстарішим українським виданням для вчителів-словесників. За свою багаторічну історію журнал пережив декілька трансформацій.
02-03-2021
Ювілейна доріжка за березень – можливість дізнатися про визначних вчених та винахідників місяця в галузі техніки, економіки, природничих наук. 

  
27-01-2021

 Ювілейна доріжка за лютий – можливість дізнатися про визначних вчених та винахідників місяця в галузі техніки, економіки, природничих наук. 

 


 

 


 

26-11-2020
   Ювілейна доріжка за грудень – можливість дізнатися про визначних вчених та винахідників місяця в галузі техніки, економіки, природничих наук. 05-11-2020
 Ювілейна доріжка за листопад– можливість дізнатися про визначних вчених та винахідників місяця в галузі техніки, економіки, природничих наук.
07-10-2020
    Ювілейна доріжка за жовтень – можливість дізнатися про визначних вчених та винахідників місяця в галузі техніки, економіки, природничих наук.

Назад Вперед
Наверх
 
X