Слідкуйте за нами

10-06-2020

Дорогі друзі!

    Наразі бібліотека працює в звичному режимі,
дотримуючись карантинних  обмежень!

    Обслуговування буде проводитися лише за наявності у відвідувачів   захисної маски чи респіратора і рукавичок!

    Просимо вас дотримуватися дистанції мінімум 1,5 метра один від одного!  

     Також  у вас є можливість зателефонувати до своєї бібліотеки, або ж  залишити своє замовлення на літературу   на сторінці бібліотеки в соціальних   мережах, і бібліотекарі підготують його на зручний для вас час!     

 

      Приходьте!  
           Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

 

30-07-2021
   Літо продовжується!!! І бібліотекарі читальної зали пропонують разом з друзями або родиною переключитися на творче дозвілля. 
   Цього разу бібліотекарі разом з користувачкою читальної зали влаштували ТЕАТР-БІБЛІОБАЛАГАН з улюбленими іграшками, які стали головними казковими героями! 
   З друзями така творча гра стала цікавим процесом народження нового проекту. Адже читальна зала є місцем, де народжується співтворчість.  Проект "Казка вихідного дня" поєднав друзів в процесі створення персонажів, декорацій, озвучення, зйомок і монтажу роликів віртуального лялькового театру!
Тож створіть казку вдома і ви! Пригоди лялькових героїв, які створені  власними руками та зняті на мобільний телефон, стануть  веселим фільмом, а під час озвучення діалогів  ви відчуєте себе справжніми чарівниками, які вдихають життя в лялькове серце! 
    Щиро сподіваємость, що вам сподобається! Нам було цікаво і весело! Приєднуйтеся і ви!
 
                                                  
30-07-2021
Комунальний заклад культури
  Кременчуцька міська публічна бібліотека 
Філія № 9
Запрошує усіх бажаючих 
на вуличну книжкову виставку 

«Рослини для здоров’я і краси»

До вашої уваги представлена цікава тематична література щодо застосування лікарських рослин для лікування та профілактики захворювань.

Завітавши на нашу виставку ви дізнаєтесь:
     - як правильно збирати, сушити та зберігати лікарські рослини;
     - рецепти приготування настоїв, відварів, цілющих чаїв з лікарських трав;
     - а також зможете поділитися власними рецептами приготування рослинних напоїв та чаїв.
     На вас чекає пізнавальна вікторина та дегустація трав’яного чаю.

Чекаємо на вас 5 серпня о 16.00 за адресою:
вул. Мічуріна, 73

Контактна особа: Гордієнко Л.О. 29-07-2021
   Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Також літо – це ідеальний час, щоб побалувати себе цікавою книгою. А ще згадати улюблені казки. 
29-07-2021
    Чи всі знають, що "Вечори...” це не лише найпопулярніші "Ніч перед Різдвом”, а й "Сорочинський ярмарок”,   "Вечір проти Івана Купала”, "Майська ніч, або Утоплена”, "Втрачена грамота”, "Страшна помста”, "Іван Федотович   Шпонька та його тітонька”, "Зачароване місце”. Складалися вони з двох книг і вийшли відповідно, у 1831-му та   1832-му роках. До кожної з них є передмова автора, який ховався за ім'ям пасічника Рудого Панька. А ще надано   словничок із 74 українських слів, "які в книжці цій не всякому зрозумілі”.
28-07-2021
   У відділі читальної зали Кременчуцької міської публічної бібліотеки пройшов загальносистемний День інформації.
27-07-2021
 Михайло Федотович Слабошпицький – відомий український прозаїк, критик, літературознавець, публіцист, дитячий письменник, член Національної спілки письменників України, лауреат Шевченківської премії 2005 року.

 


22-07-2021
Там за віконцем розцвілі вишні, 
А тут у кімнаті - фіялки сині. 
Чому ж зникають всі сни колишні? 
Чому на душу лягають тіні? 
Олена Теліга 

      Постать Олени Теліги для багатьох з нас і зараз залишається дещо міфічною. При радянській владі про неї офіційно   згадувати було не прийнято, книги виходили лише за кордоном. Більше  інформації, доступ до джерел стали появлятися   вже за часів незалежності.


19-07-2021
    Біблвотекарі читальної зали Кременцуцької міської публічної бібліотеки, користуючись путівником «Кременчук: культура, мистецтво, творчість», який знаходиться у фонді відділу, продовжують серію краєзнавчих мандрів рідним містом «Речі музею розповідають».
   Тож, усіх бажаючих запрошуємо  у віртуальну подорож  до Кременчуцького музею історії авіації і космонавтики, наукова бібліотека якого становить 2,5 тисячі документів.
    З експозицією музею нас познайомить директор Анатолій Бишенко.

                                                     
15-07-2021
    Всі ми знаємо, що в природі все закономірно, все продумано до найменших дрібниць. І лікарі-фітотерапевти кажуть, що   квіти та трави, які ростуть навколо нас, які ми топчемо і вириваємо як бур’яни, можуть допомогти  нам  здолати  хвороби – і це науково доведений факт.

Назад Вперед
Наверх
 
X