Слідкуйте за нами

13-06-2024

Літні канікули почалися активно!

Не знаєш як провести літні канікули? Гайда до бібліотеки! 


13-06-2024

Пізнавати Україну із книгою в руках – справа надзвичайно цікава і корисна. Тому бібліограф Кременчуцької міської публічної бібліотеки продовжує щотижневу рубрику #Пізнаємо_Україну_разом, в якій буде знайомити Вас з книгами про Україну: її історію,  видатних людей, про українську мову та сучасну українську літературу.

Ми перебуваємо в постійному потоці новин із соціальних мереж, вебсайтів, телебачення і, на жаль, часто не ставимо під сумнів факти, які споживаємо в інформаційному просторі. 

Можна назвати цілу низку міфів та фейків пов'язаних з історією України. Якісь із них виникли випадково, інші були створені, щоб заперечити існування українців як окремої нації. Пропагандистська машина працювала вправно, але настав час відкрити правду, яка захопить та зруйнує застиглий набір стереотипів.  


12-06-2024

Хто крім бібліотекарів вам радить книжки для читання? Мабуть, друзі чи колеги?  А чи знаєте ви, що існують об'єднання людей, які теж дають поради, що ж такого почитати, ці люди називають себе буктьюберами.

Давайте розберемося що ж таке буктьюб. Отже, буктьюб — це спільнота блогерів-книголюбів, які знімають відео про книжки та викладають їх на YouTube, тобто це відеоканали, що розповідають про книги.

11-06-2024

Розпочинайте літо з нами!

Влітку у дітей безліч вільного часу для відпочинку і розваг. Літо – чудова нагода поринути у світ літератури: познайомитись з творчістю нових письменників, пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання. 


10-06-2024
Комунальний заклад культури
«Кременчуцька міська публічна бібліотека» 

                

2024 рік                           м. Кременчук

 

Літературний бенефіс Федора Чужі
«В пелюстках споминів»


16 червня 2024 року о 14:00 в Кременчуцькій міській публічній бібліотеці відбудеться літературний бенефіс кременчуцького журналіста і письменника Федора Олексійовича Чужі «В пелюстках споминів»


10-06-2024

У період повномасштабного вторгнення росії на територію України  для кожного з нас особливо актуальним є  збереження  ментального здоров'я та здобуття навичок  з підтримки психоемоційного стану.

Підвищення рівня знань такого спектра  серед  населення можливе не тільки за допомогою занять та зустрічей з психологами, але й шляхом проходження навчання  на платформі  «Дія. Освіта».

Філія № 5 КЗК КМПБ є офіційним Хабом цифрової освіти, де можна отримати потрібні навички безкоштовно. Володіння  такими навичками та знаннями конче необхідне  працівникам бібліотеки, адже вони кожного дня спілкуються з користувачами і багатьом з них потрібна психоемоційна підтримка. 

09-06-2024

6 червня до філії №3 КЗК КМПБ (Дитячої бібліотеки на Соборній) на ознайомчу екскурсію  завітали  вихованці  двох  дитячих літніх таборів – «Лаванда» і «Перша Британська Школа». 

06-06-2024

Пізнавати Україну із книгою в руках – справа надзвичайно цікава і корисна. Тому бібліограф Кременчуцької міської публічної бібліотеки продовжує щотижневу рубрику #Пізнаємо_Україну_разом, в якій буде знайомити Вас з книгами про Україну: її історію,  видатних людей, про українську мову та сучасну українську літературу.

Національно-визвольна війна українського народу 1648-1658 рр. мала кардинальне значення в історії України. ЇЇ головним наслідком стало створення Української гетьманської держави (Війська Запорізького).

05-06-2024

8 червня у світі відзначається неофіційне свято тих, хто створює затишок і гармонію в домі, а саме Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна. Це свято не лише вшановує та підтримує всіх, хто прагне зробити свій дім щасливим та затишним, але й нагадує про важливість їхньої ролі в суспільстві.

Напередодні свята у відділі інформаційних технологій та електронних ресурсів  КЗК КМПБ організовано книжкову виставку-пораду «Затишок у кожен дім», що є справжнім довідником для всіх, хто прагне зробити свій дім місцем радості та затишку. Тут ви знайдете не лише поради щодо організації простору та приготування смачних страв, але й ідеї для створення особливої атмосфери, де кожен член вашої родини буде почувати себе комфортно та щасливо.

05-06-2024

4 червня сектор документів іноземними мовами КЗК КМПБ завітав до  учнів Наукового ліцею «Політ» при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії. 

Працівники сектору підготували пізнавальний захід  до 165-річчя від дня народження видатного англійського письменника А. К. Дойла «Сер Артур Конан Дойл».Назад Вперед
Наверх
 
X