Слідкуйте за нами

10-06-2020

Дорогі друзі!

    Наразі бібліотека працює в звичному режимі,
дотримуючись карантинних     обмежень!

    Обслуговування буде проводитися лише за наявності у відвідувачів   захисної маски чи респіратора і рукавичок та проходження   температурного скрінінгу!

    Просимо вас дотримуватися  Правил поведінки під час адаптивного   карантину та дистанції мінімум 1,5 метра один від одного!  

     Також  у вас є можливість зателефонувати до своєї бібліотеки, або ж  залишити своє замовлення на літературу   на сторінці бібліотеки в соціальних   мережах, і бібліотекарі підготують його на зручний для вас час! 
     

       Приходьте!  

           Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

29-04-2021
     Коли у твоїй душі дзвенять дзвони, лагідне сонце пригріває землю – це говорить про те, що прийшло   таке довгоочікуване і найрадісніше свято – Великдень.
28-04-2021
ОГОЛОШЕННЯ
про проведення онлайн-конкурсу дитячих 
малюнків «Країна моїх прав» 

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» (далі – конкурс).

 
14-04-2021
    З метою популяризації читання книг українською мовою в бібліотеці-філії №2 ЦБС для дорослих  14 квітня 2021 року організована виставка-рейтинг «Моє літературне відкриття».
14-04-2021
  День пам'яток історії та культури
 18 квітня відзначається Міжнародний день пам'яток та визначних місць.
 В цей день згадують про те, що кожна країна - це своя історія та культура. Завдання цього свята - ще раз нагадати суспільству про необхідність збереження культурної спадщини, створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства.


12-04-2021
  Навесні фойє  бібліотеки-філії  № 2 розквітло виставкою дитячої майстерності «Художній світ» від вихованців ізостудії «Фарбограй».  
12-04-2021
  До ювілею відомої української письменниці Оксани Дмитрівни Іваненко  у бібліотеці-філії №3 оформлено книжкову виставку-портрет «Всі ми родом з дитинства».
07-04-2021
Виставка корисних порад «Про здоров’я треба дбати, про здоров’я треба знати».
  У рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я в бібліотеці-філії № 2 Кременчуцької централізованої бібліотечної системи  для дорослих підготовлена виставка корисних порад  «Про здоров’я треба дбати, про здоров’я треба знати».06-04-2021
7 квітня – Всесвітній день здоров’я. Відділ абонемента рекомендує книги, які допоможуть усім, хто замислюється над власним самопочуттям. 
06-04-2021
 7 квітня – Всесвітній День здоров’я

 Назад Вперед
Наверх
 
X