Слідкуйте за нами

29-02-2024

28 лютого  в Кременчуцькій міській публічній бібліотеці відділ соціокультурної діяльності КЗК КМПБ підготував справжнє свято для дітей - піжамну вечірку «Веселощі в капцях».

29-02-2024

1 березня cвітова спільнота відзначає  Всесвітній день цивільної оборони. 

Першочерговим завданням цивільної оборони є захист мирного населення в умовах воєнних дій, катастроф та інших надзвичайних ситуацій.

Сьогодні, коли  триває повномасштабна війна в Україні, важко переоцінити внесок рятувальників, медиків, військових та волонтерів у збереження життя і майна людей, бо, працюючи спільно і злагоджено, вони допомагають  у найбільш тяжкі часи.


28-02-2024

         Пізнавати Україну із книгою в руках – справа надзвичайно цікава і корисна. Тому бібліограф Кременчуцької міської публічної бібліотеки продовжує щотижневу рубрику #Пізнаємо_Україну_разом, в якій буде знайомити Вас з книгами про Україну: її історію,  видатних людей, про українську мову та сучасну українську літературу.


      Українська міфологія — це окремий фантастичний світ!  Русалки, мавки, вовкулаки, домовики, водяники, чугайстери — ці міфічні істоти зачаровують і привертають увагу. Цікаво про них дізнатись?

28-02-2024
Комунальний заклад культури
«Кременчуцька міська публічна бібліотека»
Філія №4 ім. І.Приходька


2024 рік                 м. Кременчук


Вечір-елегія
«Пісня буде поміж нас»

4 березня о 14:00  у філії №4 ім. І.Приходька до 75-річчя від дня народження Володимира Івасюка буде проведено вечір-елегію «Пісня буде поміж нас»

Бібліотекарі розкажуть про життєвий та творчий шлях легендарного композитора і поета, одного з основоположників української естрадної музики ХХ століття. Присутні переглянуть фото рукописів пісень та нот композитора, відео найвідоміших творів.27-02-2024
Комунальний заклад культури
«Кременчуцька міська публічна бібліотека» 

                                                         2024 рік                                                 м. Кременчук


Творчий вечір поета Ігоря Герасименка
«Я – не перша скрипка, я  – віолончель»

        3 березня 2024 року о 14:00 в Кременчуцькій міській публічній бібліотеці відбудеться творчий вечір поета Ігоря Герасименка «Я – не перша скрипка, я – віолончель…»26-02-2024

  Чергове заняття мовного кола  «Об’єднані словом»  читальній залі  філії №2  КЗК КМПБ зібрало мешканців та гостей нашого міста, щоб продовжувати поглиблювати знання  з державної мови для впевненого використання її в повсякденному житті.

26-02-2024

     25 лютого  у читальній залі філії № 2 КЗК КМПБ відбулася творча зустріч з Іриною Залюбовською -  майстринею, письменницею, редакторкою,  ілюстратором  і натхненницею культурного життя міста!

25-02-2024

25 лютого в Україні відзначається день народження Лариси Петрівни Косач-Квітки, яка відома  світові  під іменем Лесі Українки, видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча.

Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості.  


25-02-2024

Крим – це пісня: коли весела, а коли – й сумна. Крим – це гори, це безкрає море, це сонце і степ. А ще Крим для українців тепер  — це рана, початок війни, втрачений дім

26 лютого - День кримського спротиву російській окупації.  

Цього дня 2014 року, 10 років тому, у Сімферополі під стінами кримської Верховної Ради відбувся  ініційований кримськими татарами чисельний мітинг на підтримку територіальної цілісності України та проти проведення позачергової сесії Верховної Ради Криму. Люди зібралися в знак протесту окупації Криму Росією. 


25-02-2024

26 лютого в Україні відзначають День спротиву Криму російській окупації.

Таким чином згадуємо та вшановуємо мужність тисяч  жителів півострова, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Війна Росії проти України почалася з Криму.

З нагоди десятої річниці  спротиву Криму російській окупації філія №1 КЗК КМПБ підготувала патріотичний перегляд літератури «Крим - це Україна».


Назад Вперед
Наверх
 
X