Слідкуйте за нами


На сайті нашої бібліотеки розпочинає роботу віртуальна довідкова служба. "Віртуальна довідка" - це бібліотечна служба, бібліограф якої допоможе Вам знайти інформацію про книги, статті, а також підібрати список літератури за конкретною темою.

Звернувшись до нашої служби, Ви зможете отримати: - тематичний бібліографічний список (за електронним каталогом нашої бібліотеки): - консультацію з бібліографічного опису та складання списку до курсової роботи та реферату; - інформацію про необхідну літературу до реферату чи курсової роботи; - список нових надходжень до бібліотеки за певний період.

Якщо Вам потрібно дізнатися про наявність у бібліотеці конкретної книги або періодичного видання, звертайтеся на наш Форум у розділ Бібліограф on - line. Бібліограф on - line працює з 10:00 до 16:00, щодня крім суботи та неділі.

Джерела виконання запитів: - електронний каталог бібліотеки; традиційний довідково-бібліографічний апарат та інші.

Правила надання нашої послуги: - Для отримання довідки Ви обов'язково маєте заповнити нижче наведену форму, а також сформулювати Ваш запит. - Формулюйте свій запит як найконкретніше - це допоможе бібліографу надати Вам правильну відповідь. - Усі довідки виконуються протягом 1-3-х діб, але враховуючи складність тематики, термін може бути подовжений. Запити, що надійшли у суботу та неділю (а також у святкові дні), виконуються у понеділок (або в перший робочий день після свята). - Від одного користувача приймається один запит на добу.

Відповіді не надаються на запити: - пов'язані з наданням готових текстів рефератів, курсових, дипломних, наукових робіт і т.п. та пошуком їх у мережі Інтернет; - запити, що потребують глибокого наукового пошуку та підключення додаткових джерел інформації, які відсутні в бібліотеці; - пов'язані з розв'язанням математичних, фізичних, хімічних та інших задач, перекладом текстів; - пов'язані з наданням інформації розважального характеру (розв'язування кросвордів, участь у інтелектуальних іграх, вікторинах та інших конкурсах). - запити, що не відповідають морально-етичним нормам та суперечать чинному законодавству України.

Увага! У разі порушення будь-якої з умов "Віртуальної довідки" бібліографи мають право не відповідати на запит, та (або)вилучити його.

Приклади:

Підкажіть будь-ласка, в якому періодичному виданні друкувався роман "Ключ"? Хто його автор?

Добрий день! 1. Шкляр Василь. Ключ : Роман // Сучасність.- 1999 .- N 6 .- с. 9 - 59 .. 2. Шкляр Василь Ключ : Роман // Сучасність . - 1999. - N 5. - С. 6 - 59. Шкляр Василь Ключ : Фрагмент роману // Літ. Україна . - 1999 . - 10 черв.- С. 5.
Допоможіть знайти підручник Карсекін В.I Проектування підприємств громадського харчування : Підручник для технікумів/ В.I Карсекін . -К.: Вища шк., 1992.-240 c.


Добрий день! Даний підручник є в нашій бібліотеці. Знаходиться у відділі технічної літератури ЦМБ ім.Горького за адресою: м.Кременчук, вул. Щорса 66/13

Яка література є у фонді вашої бібліотеки про Ганнібала?

Про Ганнібала Ви можете прочитати у: Большой советской энциклопедии. Т.6. - М.: Советская энциклопедия, 1971. - С.111, або історичному романі Линдсей, Дж. Ганнибал. Подземный гром: роман / Дж.Линдсей. - М.: Правда, 1989. - 752 с.

Архів запитань за 2019 рік
Архів запитань за 2018 рік
Архів запитань за 2017 рік
Архів запитань за 2016 рік
Архів запитань за 2015 рік
Архів запитань за 2014 рік
Архів запитань за 2013 рік

Для того щоб звернутися до віртуальної довідки, будь ласка, зареєструйтеся на сайті.
 
X