Слідкуйте за нами

25-03-2021
     Європейський тиждень цифрової грамотності — це щорічна кампанія, яка проходить з метою надихнути та навчити людей цифрових навичок. Проводиться у громадських та коворкінг-центрах, школах, університетах та бібліотеках по всій Європі. За 2010-2020 роки до Європейського тижня цифрової грамотності долучились більше 1 300 000 учасників.
15-02-2021
   

 

  Незважаючи на актуальні виклики, пов’язані з пандемією, Фонд Конрада  Аденауера хоче й надалі підтримувати талановитих молодих людей із інших країн  і робити таким чином внесок у міжнародний обмін. У зв’язку з цим ми надаємо   підтримку для навчання на магістратурі та в докторантурі в Німеччині! Кінцевий   термін подання аплікаційного пакету документів: 28 лютого 2021 року.   Остаточний відбір кандидатів відбудеться цього року передусім у форматі онлайн.


09-02-2021

Міжнародна нагорода «Зелена столиця Європи», покликана стимулювати міста покращувати стан навколишнього середовища, в 2021 році була присуджена фінському місту Лахті. Це найменше та найпівнічніше з міст, яке коли-небудь удостоювали цього звання. Про його історію та визначні пам’ятні місця розповідає мультимедійна презентація "Зелена столиця Європи” підготована бібліотекарами Відділу документів із економічних, технічних та природничих наук.  10-11-2020

Для тих, хто любить подорожувати у відділі технічної літератури створена електронна презентація «Бібліоглобус: Європа очима туриста». За допомогою віртуальної екскурсії можна буде познайомитися з цікавими європейськими куточками країн Євросоюзу.

03-11-2020
Ви любите автомобілі? Ви вважаєте себе знавцем автосвіту? Ви знаєте, як виглядає більшість найпопулярніших авто Європи?
Відділ технічної літератури пропонує  перевірити свої знання, а також дізнатися  цікаві факти з розвитку   європейського автомобілебудування. 

06-10-2020

 

Встигніть зареєструватися!!!

Стажування Erasmus у Відні, Австрія

Попередній досвід:  бакалавр, сфери Communication and Information Sciences, Humanities, Languages and Philological Sciences

Що: Office Internship in Vienna

Установа: Center for International Relations BOKU Vienna

Де: Austria, VIENNA

Period: 1 Feb, 2021 to 1 Jun, 2021, на 5 місяців

Deadline: 10 Oct, 2020

 

Чудова новина!

Довгострокові вакансії у Данії шукають своїх волонтерів! Різноманітні можливості на будь-який смак від НГО "Стелла”!

Коли: August/September 2021 and run from 9-12 months.

 Дедлайн: 8 листопада

 

 

Education USA запрошує на безкоштовну онлайн-виставку вищої освіти в США!

 

 

 

 

Цьогоріч на виставці будуть присутні 20 ЗВО США, з представниками яких ви зможете особисто поспілкуватись під час 6 годин виставки. Серед ЗВО будуть дворічні коледжі, приватні та державні університети зі штатів Нью-Йорк, Каліфорнія, Міссурі, Мічиган, Іллінойс, Флорида та ін. Також, окрім зустрічей з представниками американських закладів вищої освіти ви зможете відвідати інформаційні сесії від EducationUSA про фінансування вищої освіти, вибір спеціальності, написання мотиваційних листів та есе. Для тих, хто захоче індивідуально обговорити нюанси власного вступу буде можливість записатись на безкоштовну консультацію з радниками EducationUSA Україна.

 

 

 

 

 

Виставка відбудеться 31 жовтня з 15:00 по 21:00.

Список ЗВО, програма та реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2SCPgtn

 

АВТОР UNISTUDY

03-09-2020
  В нашому місті є неповторні по своїй красі місця, створені натхненням та працею його мешканців. Звичайно, вони відомі вам.  Пропонуємо здійснити відеоподорож «Європейський  Кременчук» та відповісти на запитання вікторини. 06-08-2020

Інформація для фотохудожників та  фотографів!

06-08-2020
13 серпня у Кременчуці презентують світлини з програми ЄС!!!

Назад Вперед
Наверх
 
X