Слідкуйте за нами

30-04-2021
      Напередодні 9 травня до Кременчуцького краєзнавчого музею передали нагороди та особисті речі Анастасії Тригуби - героїні Другої світової війни, яка брала участь у визволенні Кременчука.
      Кременчужанка Анастасія Самсонівна Тригуба у 16  років потрапила у вир Другої світової війни.  Студентка медичного училища пройшла усю війну, брала участь у визволенні рідного Кременчука. А  у мирному житті Анастасія Самсонівна була   головою Ради ветеранів мікрорайону та активною користувачкою  бібліотеки-філії № 9.  Саме тому онука Анастасії Самсонівни з ініциативою передати нагороди бабусі до музею, звернулась за допомогою до бібліотекарів.

                                                     
30-04-2021
   Напередодні 9 травня до Кременчуцького краєзнавчого музею передали нагороди та особисті речі Анастасії Тригуби - героїні Другої світової війни, яка брала участь у визволенні Кременчука.
   Анастасію Самсонівну Тригубу добре знали у бібліотеці-філії № 9, адже вона була головою Ради ветеранів мікрорайону та активною користувачкою бібліотеки-філії. Саме тому онука Анастасії Самсонівни з ініциативою передати нагороди бабусі до музею, звернулась за допомогою до бібліотекарів.

                                       
22-03-2021
Світ дитячих мрій і творчості – презентація книги «Намалюю пісеньку».22-03-2021
У відділі абонемента ЦМБ триває цикл зустрічей «Цікаві історії із запасників музею».


12-03-2021
Зміни за рік - як карантин вплинув на бібліотеки? Збільшення книговидачі, книги на обсервації, залучення нових користувачів до бібліотек.


12-03-2021
У Відділі читальної зали відбулася презентація другої поетичної збірки кременчуцької авторки Вікторії Сопільняк.
05-03-2021
3 березня письменництво світу відзначає своє професійне свято - Всесвітній день письменника. З нагоди цієї події в Кременчуцькій міській бібліотеці зібралися літератори Кременчука.
                   
04-03-2021
   Професія письменника досить нелегка, багатогранна та заслуговує глибокої поваги. Саме тому і був створений Всесвітній день письменника, на святкування якого у Центральні міській бібліотеці зібралися письменники та поети Кременчука.

                                               
03-03-2021
Днями у Центральній міській бібліотеці презентували книгу "Кременчук у жорнах репресій" місцевих краєзнавців.


01-03-2021
25 лютого в Центральній міській бібліотеці пройшла презентація книги «Кременчук у жорнах репресій», авторами якої є місцеві краєзнавці: Сергій Сезін, Лариса Бутко, Вікторія Ширай, Дар’я Василенко, Володимир Маслак та Геннадій Москалик. При написанні монографії були використані архівні документи, більшість яких тривалий період була недоступна. Книга буде цікава усім, кому небайдужа історія рідного міста.

                                                               
                

Назад Вперед
Наверх
 
X