Слідкуйте за нами

10-06-2024

 Відділ методичної роботи КЗК КМПБ спільно з філією №6 КЗК КМПБ оформили у стінах бібліотеки інтерактивну виставку дитячої літератури - QR-виставку «Книжки без кордонів у твоєму смартфоні», присвячену Міжнародному дню захисту дітей. Ця виставка допоможе дітям у цікавій формі відкривати нові горизонти у світі книг та читання. 

Детальніше про виставку ви можете дізнатися, переглянувши сюжет  «Книжки без кордонів у твоєму смартфоні» від «Кременчуцькі Новини» 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram

05-06-2024

"За дитячою мрією…" - це акція вшанування пам'яті дітей, які стали жертвами жорстокої війни, спровокованої збройною агресією російської федерації проти України.

4 червня біля філії №3 КЗК КМПБ зібралися чимало небайдужих містян та гостей нашого міста, щоб вшанувати пам'ять цих світлих душ, які не знайшли своє місце у цьому світі через війну… 

Як побачили цей захід місцеві ЗМІ дивіться у сюжеті «Не забудемо! Не пробачимо!» від "Кременчуцькі Новини"29-05-2024

26 травня на абонементі філії №2 КЗК КМПБ пройшла чергова зустріч у Вуличному Університеті  в рамках циклу «Ментальне здоров’я: як подбати про себе». 

Цього разу з психологинею Крістіною Петриченко відвідувачі заходу розглянули важливу тему - емоції та їх вплив на наше життя, дізналися про те, як розпізнавати та керувати своїми емоціями, знаходити гармонію та спокій, що дуже важливо особливо в такий непростий час. 

Як побачили цей захід місцеві ЗМІ ви можете переглянути у сюжеті «Які емоції нами керують» від «Кременчуцькі Новини»

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram

23-05-2024
      22 травня у філії №3 КЗК КМПБ (Дитяча бібліотека на Соборній) відбулася презентація першої дитячої  книги кременчуцької літераторки Наталії Маєвської  "Паляничка".
      Яким важливим речам вчить малечу  книга - дізнавайтесь у сюжеті від кореспондентів "Кременчуцькі новини".


Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram

22-05-2024

   19 травня відділ обслуговування дорослих КЗК КМПБ запросив поетичну спільноту нашого міста на урочистий захід з нагоди завершення щорічного літературного конкурсу для молоді "Поетична весна 2024", який започаткував та проводить  Кременчуцька Спілка літераторів "Славутич".

      Як пройшов захід ви можете ознайомитися, переглянувши сюжет від кореспондентів «Кременчуцькі новини»

19-05-2024

До Всесвітнього дня вишиванки 16 травня  абонемент філії №2 КЗК КМПБ спільно з Кременчуцьким краєзнавчим музеєм запросили всіх охочих на етнографічний івент «Сорочка моя вишивана!». Ця подія відзначала багатовікову традицію українського рукоділля та високе мистецтво вишивки, яке символізує національну гордість та спадщину. Долучившись до святкування, учасники мали нагоду поглибити свої знання про історію та сучасний стан української вишиванки, а також насолодитися красою та майстерністю цього виду мистецтва. 

    Подробиці про подію можна дізнатися у репортажі від кореспондентів ТРК Візит


Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram

19-05-2024
      16 травня абонемент філії №2 КЗК КМПБ спільно з Кременчуцьким краєзнавчим музеєм запросив усіх бажаючих на етнографічний івент «Сорочка моя вишивана!», присвячений Всесвітньому дню вишиванки.
      Як пройшов захід - дізнавайтесь з сюжету від кореспондентів "Кременчуцькі новини".19-05-2024
   У Міжнародний день сім’ї, до філії №3 КЗК КМПБ (Дитяча бібліотека на Соборній) на родинне розважальне свято  «У дружній родині усі ми щасливі!»  завітали  маленькі користувачі бібліотеки  разом з батьками.
   Як пройшов захід ви можете ознайомитися, переглянувши сюжет "Разом - єдині та сильні" від кореспондентів «Кременчуцькі новини»

07-05-2024

Читання завжди було чудовим способом відпочити, сховатись від реальності та поринути у вигадані світи. Чи вдається це зараз, коли новини перехоплюють усю увагу? Якщо так, то що ж читають кременчужани? На це питання кореспондентам "Кременчуцьких новин" відповідають бібліотекарі філії №2 КЗК КМПБ.

25-04-2024

21 квітня у читальній залі філії № 2 КЗК КМПБ  відбувся мистецький вернісаж «Петриківські дивоквіти» майстрині петриківського розпису, керівника групи декоративно-ужиткового мистецтва «Мальви»  Тетяни Данілочкіної.

 Як цей захід побачили місцеві ЗМІ дивіться у сюжеті ТРК "Візит"

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram


Назад Вперед
Наверх
 
X