Слідкуйте за нами

08-07-2021
Сектор мистецтв у відділі читальної зали Кременчуцької міської публічної бібліотеки: про що можна дізнатись та чим зайнятись.


07-07-2021
5 липня біля приміщення читальної зали Кременчуцької міської публічної бібліотеки відбулася виставка фоторепродукцій рослин.
23-06-2021
Реєстрація національного рекорду "Найбільша кількість вишитих хрестиків на авторських картинах", категорія "мистецтво", кременчуцької митскині Тетяни Мкртчян.
                                                             
16-06-2021
Біля читальної зали ЦМБ відбулася вулична книжкова виставка "Коко Шанель: стиль та елегантність"


04-06-2021
  Бранч - це комбінація сніданку і ланча (обіду), який прийнято подавати з пізнього ранку до раннього обіду, зазвичай з 10 до 14 години. Тут же у цей час подавали корисну інформацію для усіх модниць.
 Спікером зустрічі став Юрій Прокопчук, дипломований стиліст, який пройшов fashion-курси чоловічого  і жіночого стилю «FLAB» та "персональний шопер»".


21-05-2021
Книжкова виставка у юнацькому відділі кременчуцької ЦБС для дорослих, присвячена Всесвітньому дню вишиванки.


30-04-2021
      Напередодні 9 травня до Кременчуцького краєзнавчого музею передали нагороди та особисті речі Анастасії Тригуби - героїні Другої світової війни, яка брала участь у визволенні Кременчука.
      Кременчужанка Анастасія Самсонівна Тригуба у 16  років потрапила у вир Другої світової війни.  Студентка медичного училища пройшла усю війну, брала участь у визволенні рідного Кременчука. А  у мирному житті Анастасія Самсонівна була   головою Ради ветеранів мікрорайону та активною користувачкою  бібліотеки-філії № 9.  Саме тому онука Анастасії Самсонівни з ініциативою передати нагороди бабусі до музею, звернулась за допомогою до бібліотекарів.

                                                     
30-04-2021
   Напередодні 9 травня до Кременчуцького краєзнавчого музею передали нагороди та особисті речі Анастасії Тригуби - героїні Другої світової війни, яка брала участь у визволенні Кременчука.
   Анастасію Самсонівну Тригубу добре знали у бібліотеці-філії № 9, адже вона була головою Ради ветеранів мікрорайону та активною користувачкою бібліотеки-філії. Саме тому онука Анастасії Самсонівни з ініциативою передати нагороди бабусі до музею, звернулась за допомогою до бібліотекарів.

                                       
22-03-2021
Світ дитячих мрій і творчості – презентація книги «Намалюю пісеньку».22-03-2021
У відділі абонемента ЦМБ триває цикл зустрічей «Цікаві історії із запасників музею».Назад Вперед
Наверх
 
X