Слідкуйте за нами

29-11-2023
       28 листопада відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів КЗК КМПБ запросив кременчужан та гостей міста на зустріч з докторкою історичних наук, етонологинею Оленою Щербань та презентацію  книги "Триста шістдесят п'ять БОРЩиків".
       Пані Олена розповідала про традиційну культуру харчування українців, про борщ, про традиції, кераміку,  презентувала свою книгу, в якій  зібрано рецепти борщу на кожен день року, а також рецепти страв, які подавалися до борщу.

26-11-2023

       Щороку, у четверту суботу листопада, в Україні відзначають траурну дату - День пам'яті жертв Голодомору. Цього дня ми вшановуємо пам'ять усіх людей, які загинули під час трьох голодоморів у ХХ столітті. Дата встановлена з метою вшанування пам'яті мільйонів загиблих українців, які стали жертвами геноциду радянською владою.

22-11-2023

19 листопада у актовій залі Кременчуцької міської публічної бібліотеки відділ соціокультурної діяльності КЗК КМПБ провів презентацію поетичної збірки «Барвисті мелодії літа» Спілки літераторів "Славутич", в якій зібрано «літні» поезії  не лише кременчужан, а й  авторів з усіх теренів України.

Як пройшла презентація поетичної збірки дивіться у сюжеті «Кременчуцькі новини»

22-11-2023

    Щороку 20 листопада в день річниці прийняття Конвенції про права дитини Україна та весь відзначає Всесвітній день дитини.  До цієї дати філія №3 КЗК КМПБ організувала для учнів Кременчуцької гімназії №20 свято дитинства «Нехай сяє сонце дітям Землі».

    Як пройшло свято, яке подарувало дітям нові знання та гарний настрій, ви можете переглянути у сюжеті  «Кременчуцьких новин».


15-11-2023
     Бібліотекарі філії №3 КЗК КМПБ (Дитяча бібліотека на Соборній)  запросили на «Посвяту в читачі»   учнів 1-А класу гімназії 20 . 
     Дітей радо зустріли, провели абонементом для читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів. В ігровій формі майбутніх читачів долучили до дивовижного книжкового світу.

08-11-2023

Нещодавно відділ соціокультурної діяльності КЗК КМПБ провів екскурсію муралами Оксани Бойко для курсантів Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час екскурсії студенти дізналися цікаві легенди про Кременчук та історія створення муралів.

Як пройшла екскурсія ви можете переглянути у сюжеті «Кременчуцькі новини» 


22-10-2023

У читальній залі філії №2 КЗК КМПБ провели музичну вітальню до 80-річного ювілею Раїси Опанасівни Кириченко - народної артистки України, лауреатки Шевченківської премії, Героя України, жінки-легенди, без якої просто неможливо уявити історію української естради другої половини XX століття.

    Як пройшов захід ви можете переглянути у сюжеті «Кременчуцькі новини»

15-10-2023

12 жовтня у відділі обслуговування дітей КЗК КМПБ відбулась презентація книги  «Бавовнятко» кременчуцької письменниці Наталії  Лікаренко, в якій просто та зрозуміло пояснюється дітям причини збройного конфлікту між країнами та дається надія на світле майбутнє нашої країни.

Як пройшла презентация ви можете переглянути у сюжеті «Кременчуцькі новини».


08-10-2023

    Нещодавно у читальній залі філії №2 КЗК КМПБ відбувся творчий ювілей Володимира Євгеновича Шевченка - голови Творчої спілки журналістів Кременчуччини, відомого краєзнавця, науковця, історика та письменника.

    Як пройшов захід дивіться у сюжеті ТРК  "Візит" 

 


01-10-2023

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, а саме 27 вересня в актовій залі Кременчуцької міської публічної бібліотеки відбувся урочистий захід «Бібліо-Оскар 2023», на якому працівники бібліотек міста приймали найщиріші привітання від гостей заходу, а найкращі в бібліотечній сфері отримали почесну нагороду «Бібліо-Оскар 2023».

Як це було дивіться у сюжеті «Кременчуцькі новини» від 27.09.2023 рокуНазад Вперед
Наверх
 
X