Слідкуйте за нами

15-07-2024

Сьогодні бібліограф Кременчуцької міської публічної бібліотеки познайомить Вас з літературою, яка надійшла до нашої бібліотеки у червні 2024 року.

11-07-2024
      11 липня ми маємо чудове солодке свято -  Всесвітній день шоколаду. Саме французи в 1995 році започаткували це свято. Воно  досить швидко здобуло популярність. I крім Франції, широко відзначається в Німеччині, Італії, Швейцарії та інших країнах, як всередині Європейського союзу, так і за його межами. В Україні День шоколаду найбільш яскраво святкують у Львові. Львів’яни відкрили для себе шоколад ще в середньовіччі. Тоді у містi з’явилися східні солодощі та французькі десерти. Потім місцеві майстри-пекарі та кондитери самі почали виготовляти розмаїтні солодкі смаколики. Львів став, після швейцарського Берна, другою європейською столицею шоколаду.
      У цей день проводяться різноманітні фестивалі та заходи, присвячені цьому чудовому продукту. Світові кондитерські фабрики влаштовують у свято шоколаду дні відкритих дверей. Відвідувачам показують майстер-класи з виготовлення ласощів, а також розповідають про його користь і шкоду. Наукою встановлено той факт, що в шоколаді є елементи, які сприяють як відпочинку, так і психологічному відновленню. А в поєднанні із читанням гарної книги - це принесе Вам вдічі більше користі та задоволення.


03-07-2024
      Філія №1 КЗК КМПБ отримала новинки від Українського інституту книги (УІК) за програмою поповнення бібліотечних фондів. 
      Сьогодні українці проходять важке випробування війною. Вистояти, захистити свободу та перемогти допомагають не лише зброя, союзники, а й відвага і сила духу наших воїнів, їх надійна моральна опора, закорінена в історичній пам’яті. Важко переоцінити значущість   подвигів наших славетних предків. Для нас вони є джерелом гордощів і натхнення, взірцем мужності та самовідданого служіння Вітчизні.


17-06-2024

Ось і довгоочікуване літо. І воно неодмінно має містити у собі хоч трошки читання. Влітку хочеться книжок, що легко читаються під смак улюбленого морозива; книжок, які не змушують мозок кипіти, а тільки доповнюють ідеальну картинку, де тільки ви, прохолодний напій, та цікава історія, від якої важко відірватись, та й не хочеться. Бо ви відпочиваєте і не поспішаєте. 03-06-2024

Сьогодні бібліограф Кременчуцької міської публічної бібліотеки познайомить Вас з літературою, яка надійшла до нашої бібліотеки у травні 2024 року.

09-05-2024

Європейська література подарувала людству неймовірну кількість крутезних письменників та захопливих книг, що стали світовими бестселерами. Вона охоплює небувалу кількість тем і жанрів. Серед книжок цього огляду – соціальна проза, детективи, фантастика а також історії про підліткову дружбу, кохання та зраду.

Не знаєте, з чого почати читати сучасних зарубіжних письменників? Радимо розпочати із бестселерів, які є у книжковому фонді нашої бібліотеки.


02-05-2024

Сьогодні бібліограф Кременчуцької міської публічної бібліотеки познайомить Вас з літературою, яка надійшла до нашої бібліотеки у квітень 2024 року.

24-04-2024
       Чорнобильська катастрофа сколихнула весь світ. З часу цієї трагедії минуло 38 років, а її наслідки відчутні дотепер. 
       В ніч на 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці станції відбулися два теплові вибухи, які повністю зруйнували реактор. Внаслідок цього стався радіоактивний викид, пожежа тривала кілька днів. А повністю ліквідувати її вдалось лише за два тижні, 10 травня. Через недбалість та замовчування тодішньої влади тисячі людей загинули, сотні тисяч назавжди покинули домівки, мільйони – отримали опромінення.
       Інтерес до Чорнобилю не згасає. Виходять як наукові історичні розвідки, так і  спогади, оповіді про сьогодення зони відчуження. Бібліограф  КЗК КМПБ пропонує вам 7 книг від безпосередніх свідків і учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, істориків і письменників,  які переосмислюють події та  демонструють сучасний погляд на Чорнобильську зону.


07-04-2024

Сьогодні бібліограф Кременчуцької міської публічної бібліотеки познайомить Вас з літературою, яка надійшла до нашої бібліотеки у березні 2024 року.

01-04-2024
     Добрий сміх і почуття гумору – показники духовного здоров’я людини. А ще сміх – це вітамін позитивного настрою, батарейка веселощів, що заряджає наш організм і душу, допомагає побороти погані почуття і розчарування, вибратися з депресії.
     Це дуже важливо сьогодні, коли наша Україна перебуває в умовах війни. Як переключити увагу діток зі смутку – на позитив? Немає нічого кращого, ніж весела книжка, над якою можна добряче посміятися.
     І саме сьогодні, 1 квітня, у Всесвітній день сміху  пропонуємо увазі юних читачів добірку «Час позитиву: 10 веселих книг» яка стане рятувальною паличкою-виручалочкою.
     Не гайте часу, сміливо беріться за будь-яку книжку з цієї добірки.Назад Вперед
Наверх
 
X