Слідкуйте за нами

20-10-2021
Пропонуємо вашій увазі відео інструкцію по користуванню електронним каталогом Кременчуцької міської публічної бібліотеки. 


11-10-2021
14 жовтня в день святої  Покрови ми відзначаємо День українського козацтва та  День захисників і захисниць України.24-09-2021
Цього дня, 220 років тому, народився Михайло Остроградський ‒ український математик, педагог, вчений-винахідник зі світовим ім’ям.

                                                                  
23-09-2021
  У 2019 році побачила світ книга «Кременчугъ. Любимый город».
Вона присвячена місту Кременчуку, який в роки Другої світової війни був на 97% зруйнований нацистами, і післявоєнному поколінню кременчужан, які зуміли відбудувати своє місто із руїн і попелу.
                                                         
21-09-2021
   Ось і закінчилося швидкоплинне  літо, серпень залишився за спиною, а попереду – осінь,  з дощами та холоднечею. 
   Осінь – це час, коли хочеться  загорнутися  в  пухнастий плед , надягнути теплі шкарпетки та насолоджуватися  ароматним чаєм чи запашною кавою. А ще взяти до рук  книгу і поринути у  ще незвідані світи…
   Тож, готуйте каву, а що почитати вам порадять бібліотекарі філії № 5, які підготували віртуальний бібліоланч  «Що почитати за кавою».
  
                                               
13-09-2021
    19 вересня у світі відзначається  Міжнародний день наслідування пірата. Сьогодні це дуже веселе свято, коли люди розмовляють піратським сленгом,  вбираються в піратські костюми, щоб втілити дитячі мрії про дивовижні пригоди та відчути романтику морських вовків. Ідея створення і концепція цього свята належить американцям  Джону Бауру і Марку Саммерсу. 
    Бібліотекарі відділу абонемента філії № 2 Кременчуцької міської публічної бібліотеки представляють увазі тих, хто бажає підготуватися до цього веселого свята книгу «Піратологія», з якої ви дізнаєтесь історію піратства, традиції та піратський сленг. 
    Книга чекає на вас у відділі абонемента КМПБ за адресою: вул. Соборна, 11  

                                                         

09-07-2021
До 20-ї річниці створення ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні».
В липні 2001 року створений перший на акваторії середнього Подніпров’я регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні». Його екологічна, рекреаційна, естетична цінність у високій регіональній специфіці на ландшафтному, флористичному та фауністичному рівнях.


07-07-2021
КНИГИ, ЩО ЧИТАЄ СВІТ.
Представляємо вам серію книг, які полюбилися мільйонам читачів у всьому світі.
Сага Анджея Сапковського «Відьмак».
Тож, знайомтеся, вісім прекрасних книг – містика, пригоди, кохання, чарівництво. Пориньте в цей захоплюючий світ!
01-07-2021
Віртуальна подорож найвідомішими музеями книг "Хранителі епох"
 
                                                                
30-06-2021
  День Конституції - це свято, що  об'єднує наш народ, всю Україну. Завдяки Конституції, держава змогла забезпечити права людини і громадянина на території країни, що допомогло підвищити авторитет України в очах країн світу. 
  Що ж це нам відомо про Конституцію України? Це найвищий закон, який утверджує багатовікове прагнення українського народу до незалежності. А чи знає кожен із нас Основний Закон нашої держави? Це перевірити допоможе відеовікторина, підготовлена бібліотекою-філією №8.

                                                                Назад Вперед
Наверх
 
X