Слідкуйте за нами

03-07-2024
     5 липня мало би виповнитися 85 років від дня народження кременчуцького  поета і прозаїка Віталія Андрійовича Головченка (1939 - 2019) – автора  багатьох поетичних збірок, оповідань і повістей, роману-трилогії «Дорогами слави».
     Пропонуємо доторкнутися до творчості автора, переглянувши віртуальну книжкову виставку «Відлуння творчої душі», яку підготували бібліографи відділу краєзнавчої інформації та бібліографії КЗК КМПБ.


19-06-2024

Творчість Володимира Рутківського - це захоплюючі історії для дітей, де майстерно поєднані історичні факти та авторський вимисел, в результаті чого читач отримує інтригуючий пригодницький сюжет. За свої твори письменник неодноразово відзначався  почесними літературними преміями, в тому числі від медіакорпорації «Бі-бі-сі» та Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

06-05-2024
    9 травня в Україні,  спільно з усіма державами Європейського Союзу відзначається  День Європи.
    Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а й за духом, історією, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.
    А ще для українців це можливість ознайомитися з європейськими цінностями, традиціями, культурним надбанням, поширення ідеї європейської ідентичності та вкотре засвідчити прагнення жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.
    Бібліотекарі філії № 5 КЗК КМПБ завжди активно долучаються до відзначення Дня Європи. Тож цього року  підготували віртуальну інформаційну подорож «Постаті, які вражають, надихають, захоплюють…», яка познайомить користувачів соцмереж з видатними  європейцями. 
    Це добірка з біографій людей, які творили історію й змінювали її хід, своїми винаходами й науковими винаходами дивували й покращували світ, надихали  силою свого характеру та мотивували!

   


25-04-2024
Стукнув-грюкнув молоточком,
Черевики, чобіточки
Сам полагодив, підбив —
Так дідусь мене навчив.
Сам панчохи можу прати,
Сам їх можу полатати,
Брату ґудзика пришив,
Мамі посуд перемив…
17-04-2024

25 квітня - особливе свято для наукового світу, адже саме в цей день відзначається Міжнародний День ДНК. Це день, який вшановує велике досягнення у науці та медицині - відкриття структури ДНК або дезоксирибонуклеїнової кислоти. Зараз ця молекула відома всьому світові як основний компонент генетичного матеріалу живих організмів.

З нагоди цього свята, відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів КЗК КМПБ підготував мультимедійну презентацію "Загадка життя, яка криється в ДНК", у якій розкрито історія свята, цікаві факти про ДНК та література, яка допоможе більше дізнатися про цю унікальну молекулу, що лежить в основі життя.07-04-2024
    7 квітня весь світ відзначає  Всесвітній день здоров'я.
    Чим велнес відрізняється від здорового способу життя? Наскільки він дійсно пов’язаний зі здоров’ям? І чому велнес - це не черговий тренд, а реальна перспектива світлого майбутнього?
    На ці та інші цікаві питання можна знайти відповідь, переглянувши wellness-урок від бібліотекаря філії №3 (Дитяча бібліотека на Соборній)
Кременчуцької міської публічної бібліотеки.
    Приємного перегляду! Будьте здорові та щасливі!


01-04-2024
    1 квітня святкує свій  день народження відомий сучасний український письменник Макс Кідрук. 
    З нагоди ювілею автора філія № 1 КЗК КМПБ  представляє віртуальну книжкову виставку «Макс Кідрук: формула успіху і визнання», яка познайомить  з виданнями прозаїка з фонду бібліотеки.


26-03-2024

     В 2003 році в Австралії вперше був опублікований  роман  Грегорі Девіда Робертса  “Шантарам”, написаний в жанрі non-fiction. Ця дивовижна та майже документальна історія про життя самого автора в Мумбаї (Індія) в 80-і роки минулого століття стала не тільки літературним бестселлером, а й показовим прикладом, як пройти шлях від злочинця-джентльмена до духовного наставника. Як це вдалося головному герою книги, майже ідентичному самому автору, можна дізнатися з віртуальної виставки, яку представляє відділ обслуговування дорослих КЗК КМПБ в рамках циклу «Реальні історії на книжкових сторінках».

10-01-2024

     12 січня  виповнюється  115 років від дня народження Марії Примаченко – народної художниці в жанрі «наївного мистецтва». До ювілею видатної українки філія №3 КЗК КМПБ представляє відеовізитівку "Наївне мистецтво Марії Примаченко",  яка познайомить вас з цікавими фактами з життя та творчості мисткині, що стала легендою України.

14-12-2023
     З давніх-давен люди вірять, що є такі добрі істоти  — янголи. Це духи, створені Господом для особливих функцій й доручень. Все, що пов'язано з ними оповите добром та має позитивне забарвлення — вони не причетні до зла і живуть, виконуючи волю Божу. Що може бути кращим за оберіг зроблений своїми руками для захисників України? Адже, оберіг — це найкраща мотивація та підтримка для наших захисників.
     Пропонуємо переглянути віртуальний майстер-клас «Янгол-охоронець для солдата», який для вас підготували бібліотекарі філії №1 КЗК КМПБ.
     Нехай янголи-охоронці будуть з ними. Ми повинні пам'ятати всіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої Батьківщини.


      Назад Вперед
Наверх
 
X