Слідкуйте за нами

09-07-2021
До 20-ї річниці створення ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні».
В липні 2001 року створений перший на акваторії середнього Подніпров’я регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні». Його екологічна, рекреаційна, естетична цінність у високій регіональній специфіці на ландшафтному, флористичному та фауністичному рівнях.


07-07-2021
КНИГИ, ЩО ЧИТАЄ СВІТ.
Представляємо вам серію книг, які полюбилися мільйонам читачів у всьому світі.
Сага Анджея Сапковського «Відьмак».
Тож, знайомтеся, вісім прекрасних книг – містика, пригоди, кохання, чарівництво. Пориньте в цей захоплюючий світ!
01-07-2021
Віртуальна подорож найвідомішими музеями книг "Хранителі епох"
 
                                                                
30-06-2021
  День Конституції - це свято, що  об'єднує наш народ, всю Україну. Завдяки Конституції, держава змогла забезпечити права людини і громадянина на території країни, що допомогло підвищити авторитет України в очах країн світу. 
  Що ж це нам відомо про Конституцію України? Це найвищий закон, який утверджує багатовікове прагнення українського народу до незалежності. А чи знає кожен із нас Основний Закон нашої держави? Це перевірити допоможе відеовікторина, підготовлена бібліотекою-філією №8.

                                                                


29-06-2021
28 червня Україна відзначає державне свято — День Конституції, яка 1996 року стала важливим етапом в українському державотворенні та законотворчості, у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, визнала людину найвищою соціальною цінністю.
Напередодні державного свята в читальному залі Кременчуцької Центральної міської бібліотеки пропонується до перегляду виставка-айстопер: «Конституція України — традиційне і нове». 
 
                                                              
10-06-2021
   6 червня 2021 р. в актовій залі Центральної міської бібліотеки відбулася презентація книги Сергія Петренка "На Покрову".
   Сергій Петренко 
- поет, місцевий краєзнавець, археолог, колекціонер, член Національної Спілки журналістів України і Спілки літераторів м. Кременчука "Славутич", керівник Кременчуцького клубу поетичного слова "Цвіт калини". 

                                                        
    
    
10-06-2021
До 70-річного ювілею одного з найвідоміших письменників України Василя Шкляра бібліотека-філія № 4 Кременчуцької міської ЦБС для дорослих підготувала мультимедійну презентацію «Батько українського бестселера». 
 
                                                               
08-06-2021
    А чи знаєте ви які скарби зберігаються у бібліотеках? Серед безлічі книг нашої книгозбірні є дивовижні раритети - книги, про долю яких можна писати справжні пригодницькі романи. Ми продовжуємо рубрику, в якій  знайомимо вас з перлинами бібліотечних фондів. Чергова історія про унікальну в своєму роді книгу - "Національний атлас України".

                                                               
28-05-2021
 Бібліотека-філія № 4 пропонує вашій увазі віртуальну виставку однієї книги «Почесні громадяни Кременчука», яка присвячена 450-річному ювілею міста. 


20-05-2021
   У третій четвер травня в Україні широко відзначають День вишиванки.
   Вишиванка протягом багатьох століть використовувалась українцями в повсякденному гардеробі, але в одночас сприймалась як оберіг - символ здоров'я та краси.
    Дізнайтеся більше цікавих фактів про традиції народного  вишивання, переглянувши мультимедійну презентацію бібліотеки-філії №4 
«З днем вишиванки, моя Україно!»
   
                                             


Назад Вперед
Наверх
 
X