Слідкуйте за нами

23-11-2023
     Марія Башкирцева – художниця з України, яка підкорила Париж.
     Вона мріяла про світські раути і водночас спонсорувала перші феміністичні паризькі газети та дописувала в них; мала гучну славу звабниці у товаристві, але насправді не мала за життя жодного роману; дебютувала у мистецтві у колі академістів, але гостро їх критикувала, хотіла і пробувала робити щось кардинально інше – і впевнено писала: «Моє мистецтво ще не існує».
     
20-11-2023

   21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

   До цієї дати філія №1 КЗК КМПБ підготувала мультимедійну презентацію «Майдан: фортеця духу, де народилася Нація»


16-10-2023

      Відділ обслуговування дорослих КЗК КМПБ продовжує цикл віртуальних відеопрезентацій – «Реальні історії на книжкових сторінках» і знайомить користувачів з книгами, які  написані на реальних фактах. Сьогодні представляємо книгу  - Макс Кідрук «Жорстоке небо».


09-10-2023

        В цьому році ми відзначаємо важливу подію в історії літератури - 80 років з моменту першої публікації "Маленького принца" Антуана де Сент-Екзюпері. Ця казкова книга, написана французьким письменником та авіатором, стала справжньою скарбницею мудрості, натхнення та глибоких думок. "Маленький принц" навчає нас бачити справжнє у житті, цінувати дружбу та любов,  вірити в чудеса.


02-10-2023

Ви коли-небудь уявляли дні до електронної пошти? 

Мабуть, ваша поштова скринька - це предмет номер один, яким кожен з нас користується майже щодня, але про який рідко хто замислюється. Зараз, надсилаючи комусь повідомлення, ми забуваємо, наскільки інноваційним колись було доставляти пошту прямо додому.


18-09-2023

Осінь - час чарівної зміни кольорів природи та  народних свят, які об'єднують українців, розкриваючи їхню культурну спадщину та відданість традиціям.

Популяризуючи народні звичаї, філія №1 КЗК КМПБ пропонує переглянути мультимедійну презентацію «Свята осені», яка познайомить вас з національними особливостями українських свят, традиціями і звичаями та представить книги з фонду бібліотеки.

13-07-2023
       Які книги залишають незабутній слід в нашій пам’яті? В першу чергу, книги з дитинства, коли мозок легко сприймає багато нової інформації. 
       І серед цих книг – роман французького письменника Жуля Верна «Діти капітана Гранта», який у цьому році святкує свій 155-річний ювілей!
Подорожуючи разом із героями роману, читач почерпне чимало знань із географії океанів та материків, а також дізнається багато цікавого про історію різних народів та народностей. 
      А якщо у майбутньому ти обирєш для себе шлях лідера, шлях успіху та перемог  – ця книга  саме для тебе!

                        


13-07-2023

Літні канікули тривають. І вже майже екватор.  Хто ще не встиг прочитати книги за шкільною програмою – для вас віртуальний бібліопорадник "Читаємо за шкільною програмою", який познайомить з деякими творами української та зарубіжної літератури. Тож, знайдіть вільний час, завітайте до відділу обслуговування дітей КЗК КМПБ, де вам завжди раді, і де на вас чекають книги не тільки за шкільною програмою, а й для душі. Впевнені, час, проведений з книгою, подарує і гарний настрій, і чудові враження!

28-05-2023

     Знайомтесь! Новинка!

     Завдячуючи Українському інституту книги у філії №1 КЗК КМПБ з’явилася нова книга Кріса Грабенштайна «Втеча з бібліотеки містера Лімончелло».

     Книжка дуже жива, енергійна, насичена емоціями, кожна сторінка страшенно цікава. Від неї неможливо відірватися!


10-05-2023

      Книжок про птахів є чимало. Познайомившись з ними, ви дізнаєтесь, як птахи знаходять шлях у вирій, а потім безпомилково повертаються додому? Чому деякі птахи будують складні гнізда? І чому одні живуть у густих лісах чи болотах і не витримують присутності людини, а інші легко пристосовуються до життя поруч із нами? Чому птахи, зрештою, співають. 


Назад Вперед
Наверх
 
X