Слідкуйте за нами

06-05-2024
    9 травня в Україні,  спільно з усіма державами Європейського Союзу відзначається  День Європи.
    Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а й за духом, історією, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.
    А ще для українців це можливість ознайомитися з європейськими цінностями, традиціями, культурним надбанням, поширення ідеї європейської ідентичності та вкотре засвідчити прагнення жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.
    Бібліотекарі філії № 5 КЗК КМПБ завжди активно долучаються до відзначення Дня Європи. Тож цього року  підготували віртуальну інформаційну подорож «Постаті, які вражають, надихають, захоплюють…», яка познайомить користувачів соцмереж з видатними  європейцями. 
    Це добірка з біографій людей, які творили історію й змінювали її хід, своїми винаходами й науковими винаходами дивували й покращували світ, надихали  силою свого характеру та мотивували!

   


25-04-2024
Стукнув-грюкнув молоточком,
Черевики, чобіточки
Сам полагодив, підбив —
Так дідусь мене навчив.
Сам панчохи можу прати,
Сам їх можу полатати,
Брату ґудзика пришив,
Мамі посуд перемив…
17-04-2024

25 квітня - особливе свято для наукового світу, адже саме в цей день відзначається Міжнародний День ДНК. Це день, який вшановує велике досягнення у науці та медицині - відкриття структури ДНК або дезоксирибонуклеїнової кислоти. Зараз ця молекула відома всьому світові як основний компонент генетичного матеріалу живих організмів.

З нагоди цього свята, відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів КЗК КМПБ підготував мультимедійну презентацію "Загадка життя, яка криється в ДНК", у якій розкрито історія свята, цікаві факти про ДНК та література, яка допоможе більше дізнатися про цю унікальну молекулу, що лежить в основі життя.07-04-2024
    7 квітня весь світ відзначає  Всесвітній день здоров'я.
    Чим велнес відрізняється від здорового способу життя? Наскільки він дійсно пов’язаний зі здоров’ям? І чому велнес - це не черговий тренд, а реальна перспектива світлого майбутнього?
    На ці та інші цікаві питання можна знайти відповідь, переглянувши wellness-урок від бібліотекаря філії №3 (Дитяча бібліотека на Соборній)
Кременчуцької міської публічної бібліотеки.
    Приємного перегляду! Будьте здорові та щасливі!


01-04-2024
    1 квітня святкує свій  день народження відомий сучасний український письменник Макс Кідрук. 
    З нагоди ювілею автора філія № 1 КЗК КМПБ  представляє віртуальну книжкову виставку «Макс Кідрук: формула успіху і визнання», яка познайомить  з виданнями прозаїка з фонду бібліотеки.


26-03-2024

     В 2003 році в Австралії вперше був опублікований  роман  Грегорі Девіда Робертса  “Шантарам”, написаний в жанрі non-fiction. Ця дивовижна та майже документальна історія про життя самого автора в Мумбаї (Індія) в 80-і роки минулого століття стала не тільки літературним бестселлером, а й показовим прикладом, як пройти шлях від злочинця-джентльмена до духовного наставника. Як це вдалося головному герою книги, майже ідентичному самому автору, можна дізнатися з віртуальної виставки, яку представляє відділ обслуговування дорослих КЗК КМПБ в рамках циклу «Реальні історії на книжкових сторінках».

10-01-2024

     12 січня  виповнюється  115 років від дня народження Марії Примаченко – народної художниці в жанрі «наївного мистецтва». До ювілею видатної українки філія №3 КЗК КМПБ представляє відеовізитівку "Наївне мистецтво Марії Примаченко",  яка познайомить вас з цікавими фактами з життя та творчості мисткині, що стала легендою України.

14-12-2023
     З давніх-давен люди вірять, що є такі добрі істоти  — янголи. Це духи, створені Господом для особливих функцій й доручень. Все, що пов'язано з ними оповите добром та має позитивне забарвлення — вони не причетні до зла і живуть, виконуючи волю Божу. Що може бути кращим за оберіг зроблений своїми руками для захисників України? Адже, оберіг — це найкраща мотивація та підтримка для наших захисників.
     Пропонуємо переглянути віртуальний майстер-клас «Янгол-охоронець для солдата», який для вас підготували бібліотекарі філії №1 КЗК КМПБ.
     Нехай янголи-охоронці будуть з ними. Ми повинні пам'ятати всіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої Батьківщини.


      


06-12-2023
       «Всі люди народжуються вільними й рівними в своїй гідності та правах», – цією статтею починається Загальна декларація прав людини. 
       10 грудня у світі відзначається День прав людини. Офіційно свято було проголошено у 1950 році з ініціативи ООН. Дату визначили на честь ухвалення у Парижі 1958 року Загальної декларації прав людини. Це міжнародний акт, згідно якому кожна людина має рівні права на свободу і відповідає перед цим законом.
      До цього свята бібліотекарі філії №3 КЗК КМПБ (дитяча бібліотека на Соборній) підготували мультимедійну презентацію "Права людини в сучасному світі".

04-12-2023
     5 грудня  відзначається Міжнародний день волонтера!
     Всім хто не стоїть осторонь. Всім хто допомагає. Всім Українцям! 
     Відділ обслуговування дорослих КЗК КМПБ пропонує відеоогляд книги Федора Чужі "Із племені небайдужих", яка присвячена волонтерам Кременчука!


Назад Вперед
Наверх
 
X