Слідкуйте за нами

10-01-2024

     12 січня  виповнюється  115 років від дня народження Марії Примаченко – народної художниці в жанрі «наївного мистецтва». До ювілею видатної українки філія №3 КЗК КМПБ представляє відеовізитівку "Наївне мистецтво Марії Примаченко",  яка познайомить вас з цікавими фактами з життя та творчості мисткині, що стала легендою України.

14-12-2023
     З давніх-давен люди вірять, що є такі добрі істоти  — янголи. Це духи, створені Господом для особливих функцій й доручень. Все, що пов'язано з ними оповите добром та має позитивне забарвлення — вони не причетні до зла і живуть, виконуючи волю Божу. Що може бути кращим за оберіг зроблений своїми руками для захисників України? Адже, оберіг — це найкраща мотивація та підтримка для наших захисників.
     Пропонуємо переглянути віртуальний майстер-клас «Янгол-охоронець для солдата», який для вас підготували бібліотекарі філії №1 КЗК КМПБ.
     Нехай янголи-охоронці будуть з ними. Ми повинні пам'ятати всіх, хто стояв і стоїть на захисті нашої Батьківщини.


      


06-12-2023
       «Всі люди народжуються вільними й рівними в своїй гідності та правах», – цією статтею починається Загальна декларація прав людини. 
       10 грудня у світі відзначається День прав людини. Офіційно свято було проголошено у 1950 році з ініціативи ООН. Дату визначили на честь ухвалення у Парижі 1958 року Загальної декларації прав людини. Це міжнародний акт, згідно якому кожна людина має рівні права на свободу і відповідає перед цим законом.
      До цього свята бібліотекарі філії №3 КЗК КМПБ (дитяча бібліотека на Соборній) підготували мультимедійну презентацію "Права людини в сучасному світі".

04-12-2023
     5 грудня  відзначається Міжнародний день волонтера!
     Всім хто не стоїть осторонь. Всім хто допомагає. Всім Українцям! 
     Відділ обслуговування дорослих КЗК КМПБ пропонує відеоогляд книги Федора Чужі "Із племені небайдужих", яка присвячена волонтерам Кременчука!

23-11-2023
     Марія Башкирцева – художниця з України, яка підкорила Париж.
     Вона мріяла про світські раути і водночас спонсорувала перші феміністичні паризькі газети та дописувала в них; мала гучну славу звабниці у товаристві, але насправді не мала за життя жодного роману; дебютувала у мистецтві у колі академістів, але гостро їх критикувала, хотіла і пробувала робити щось кардинально інше – і впевнено писала: «Моє мистецтво ще не існує».
     
20-11-2023

   21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

   До цієї дати філія №1 КЗК КМПБ підготувала мультимедійну презентацію «Майдан: фортеця духу, де народилася Нація»


16-10-2023

      Відділ обслуговування дорослих КЗК КМПБ продовжує цикл віртуальних відеопрезентацій – «Реальні історії на книжкових сторінках» і знайомить користувачів з книгами, які  написані на реальних фактах. Сьогодні представляємо книгу  - Макс Кідрук «Жорстоке небо».


09-10-2023

        В цьому році ми відзначаємо важливу подію в історії літератури - 80 років з моменту першої публікації "Маленького принца" Антуана де Сент-Екзюпері. Ця казкова книга, написана французьким письменником та авіатором, стала справжньою скарбницею мудрості, натхнення та глибоких думок. "Маленький принц" навчає нас бачити справжнє у житті, цінувати дружбу та любов,  вірити в чудеса.


02-10-2023

Ви коли-небудь уявляли дні до електронної пошти? 

Мабуть, ваша поштова скринька - це предмет номер один, яким кожен з нас користується майже щодня, але про який рідко хто замислюється. Зараз, надсилаючи комусь повідомлення, ми забуваємо, наскільки інноваційним колись було доставляти пошту прямо додому.


18-09-2023

Осінь - час чарівної зміни кольорів природи та  народних свят, які об'єднують українців, розкриваючи їхню культурну спадщину та відданість традиціям.

Популяризуючи народні звичаї, філія №1 КЗК КМПБ пропонує переглянути мультимедійну презентацію «Свята осені», яка познайомить вас з національними особливостями українських свят, традиціями і звичаями та представить книги з фонду бібліотеки.


Назад Вперед
Наверх
 
X