Слідкуйте за нами

Пункт Європейської інформації

Наприкінці минулого року Українська бібліотечна асоціація оголосила конкурс для бібліотек на участь у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках»за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)».

1 лютого 2016 року стали відомі результати конкурсу. У ньому взяло участь 163 бібліотеки з усіх областей України. Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки, які перемогли в цьому конкурсі, в числі яких і Кременчуцька централізована бібліотечна система для дорослих.

Наша бібліотека отримала унікальну можливість брати участь у реалізації просвітницьких, інформаційних, навчальних, промоційних заходів спрямованих на популяризацію європейських цінностей.

При відділі технічної літератури Центральної міської бібліотеки ім. М. Горького буде створений «Пункт європейської інтеграції», в якому усім зацікавленим особам (студентам, викладачам, безробітним, підприємцям), пересічним кременчужанам буде надано доступ до інформаційних ресурсів та електронних баз даних щодо функціонування інституцій Європейського Союзу та інших європейських організацій, економіки, можливостей навчання, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС.

Проект розпочинає свою діяльність з березня 2016 року.

Запрошуємо мешканців та гостей міста до Пункту європейської інформації.

Адреса: м. Кременчук, вул. Європейська,66/13, КЗК "Кременчуцька міська публічна бібліотека", відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів.

Розклад роботи Пункту європейської інформації:
Щоденно з 9 до 17 год.
п'ятниця, субота — вихідний

 
X