![](/uploads/posts/2021-05/1620996516_185431506_284548086718844_2484780033294319287_n.jpg)
Нещодавно КП «Інститут розвитку Кременчука» в рамках продовження ініціативи «Іноземна книга – бібліотекам міста» передав Кременчуцькій ЦБС для дорослих 138 примірників книг.
Значна частина – це книги відомих латвійських авторів про культуру, мистецтво, туризм, економіку, етнографію та історію Латвії .
Особливо приємно, що такий подарунок ми отримали напередодні свята миру і єдності - Дня Європи. Цікаво буде більше дізнатися про Латвію, як про країну яка приєдналася до Євросоюзу. Книги прекрасно оформлені і видані українською, російською та англійською мовами.
Тож, запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки, бо ці видання заслуговують на вашу увагу і ознайомлення.