Слідкуйте за нами

24-03-2026
     24 березня, з нагоди Тижня дитячого читання, в відділі обслуговування дітей Кременчуцької міської публічної бібліотеки, відбувся театральний майданчик «Лялька читає книгу». Читання книги, це єдина безплатна  послуга, яка  зараз існує для дітей в нашому місті.
     Є вислів, що людина, яка не читає, не розвивається. Тому бібліотекарів радує, що багато  дітей продовжують все ж таки відвідувати бібліотеку. 
Маленькі читачі знайомилися з новими книжками, придбаними за кошти міського бюджету, грали  в гру «Твоя емоція», прийняли участь у вікторині про бібліотеку та у літературній вікторині, подивились відеоролик «Як народжується книга».
     Нікого не залишили байдужими  веселі мінісценки театру ляльок за однойменними оповіданнями Оксани Лущевської «Дай руку Пепітко», Олена Ульєва «Книга про любов та дружбу».
     По закінченні заходу читачі отримали в подарунок «Книжкову повчалку».


Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram





Коментарі: Залишити коментар
 
X