Пізнавати світ із книгою в руках - справа надзвичайно цікава. Але особливий інтерес у читачів завжди викликають нові видання, які приваблюють новизною інформації, змістовним текстом, мають чудову поліграфію та сучасне дизайнерське оформлення. Наприкінці минулого року книжкові фонди Кременчуцької міської публічної бібліотеки та її філій суттєво поповнилися сучасною літературою, придбаною за кошти місцевого бюджету. З метою популяризації нових видань та залучення нових користувачів до бібліотеки, 12 січня, філія №1 організувала загальносистемний День інформації «100 причин, щоб читати: Нові видання».
Нові надходження, представлені на заході, охоплюють широкий спектр жанрів - від актуальної публіцистики до художніх творів українських та зарубіжних авторів, що задовольнять запити читачів будь-якого віку. У рамках Дня інформації на дитячому абонементі для найменших читачів бібліотеки була організована виставка-рекомендація «Мозаїка книжкових новинок», яка привабила до себе своїм оформленням, зокрема стікерами-«хмарками» з корисною інформацією. Доповненням до виставки став бібліографічний огляд літератури «Цікаві таємниці у книжковій скарбниці».
На абонементі для дорослих бібліотекарі представили книжкову викладку «Зустрічай нові історії». Відвідувачі заходу познайомилися з новими виданнями сучасних українських та зарубіжних авторів таких як: Тесс Геррітсен, Коллін Гувер, Сара Джіо, Ольга Саліпа та інших.
Консультація-навігатор в Інтернет-центрі познайомила користувачів з можливостями відділу, а бібліотекар абонементу розповіла присутнім: як знайти інформацію про нові видання в алфавітному та систематичному каталогах філії. Запрошуємо користувачів бібліотеки та мешканців міста до перегляду нової цікавої літератури.
Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram




