8 квітня в філії №1 відбувся День інформації «Краю мій, оспіваний у віршах».

В рамках заходу відбулося поетичне рандеву з місцевою поеткою, бібліотекаркою Вітою Гориславець «Дивлюсь на світ в рожеві окуляри».
Присутні на заході поринули у світ поезії та відчули красу поетичного слова Віти Гориславець. Авторка декламувала свої вірші для присутніх на заході користувачів бібліотеки, а також подарувала бібліотеці журнал «LUMINOUS» №4 за 2025 рік, за що працівники бібліотеки їй щиро вдячні. На заході також лунали популярні українські пісні минулих років у виконанні працівниць відділу соціокультурної роботи бібліотеки. З творчістю поетки можна було ознайомитись, переглянувши викладку літератури «Плету мереживо зі слів», на якій були представлені її твори. Захід нікого не залишив байдужим.
Для маленьких користувачів бібліотеки, учнів третього класу гімназії №26, відбулася екскурсія по бібліотеці, на якій вони здійснили захоплюючу подорож до чарівної країни Читалії ознайомилися із відділами бібліотеки, правилами користування та годинами роботи книгозбірні, з новими надходженнями до бібліотеки.

Бібліотекарі також ознайомили маленьких читачів з краєзнавчою виставкою «Мій чудовий рідний край», на якій представлені книги про неповторну красу Полтавщини, видатних людей кременчуччини, книги місцевих письменників. Біля виставки бібліотекарями була проведена бесіда для учнів по краєзнавчому вихованню.