
1 квітня для студентів Університету ІІІ віку відбулося четверте заняття, присвячене Google пошуку та YouTube, де учасники дізналися, як легко знаходити інформацію та користуватися відеоплатформою для навчання й дозвілля.
Знаходити потрібні відповіді в інтернеті – це навичка, яка допомагає заощаджувати час і спрощує повсякденне життя. На занятті вчилися користуватися Google пошуком, розбиралися, як правильно формулювати запити, освоювали копіювання тексту з вебсторінок і збереження корисних матеріалів, щоб мати до них доступ у будь-який момент.
Окрему увагу приділили роботі з зображеннями: як знайти якісні фото, як завантажити їх на смартфон і де їх зберігати, робити скріншот. Це вміння стане в нагоді тим, хто любить шукати цікаві рецепти, схеми для рукоділля чи красиві привітальні листівки.
Наступним етапом заняття було знайомство з YouTube – найбільшою відеоплатформою у світі. Слухачі відкрили для себе її можливості:
- Як знаходити цікаві відео та користуватися пошуком.
- Як підписуватися на канали та отримувати сповіщення про нові випуски.
- Як зберігати відео у списку «Переглянути пізніше» та створювати власні плейлисти.
Заняття пройшло у теплій та доброзичливій атмосфері. Учасники не лише слухали пояснення, а й одразу закріплювали нові навички на практиці. Приємно бачити, як вони стають впевненішими у використанні смартфона та відкривають для себе нові цифрові можливості.
Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram