
Волелюбна і горда жінка, «живий класик» - вона стала для різних поколінь українців символом нескореної нації, голосом сумління. Її твори користуються популярністю, їх вивчають в школі, а її вислови про Україну, про добро і зло, про кохання стали крилатими і розлетілися цитатами.
То ж із нагоди ювілею Ліни Василівни бібліотекарі філії №2 імені Павла Житецького організували книжкову виставку-цитату (із циклу «ЛітературНа етажерка»), назвою для якої став рядок із вірша поетеси: «Несказане лишилось несказанним».
Книги письменниці різних років видань доповнені великою кількістю її цитат, які розкривають життєве кредо поетеси, її творчість, її любов до рідної землі.
Ліна Костенко - сучасна українська письменниця, яскравий представник покоління «шістдесятників», лауреат великої кількості літературних премій і нагород.

Народилася письменниця 19 березня 1930 року у Ржищеві на Київщині. У радянські часи брала активну участь у дисидентському русі, за що була надовго виключена з літературного процесу.
Авторка поетичних збірок, роману у віршах «Маруся Чурай» (Шевченківська премія 1987 р.), поеми «Берестечко», прозового роману «Записки українського самашедшого».
Твори авторки перекладені багатьма європейськими мовами і добре відомі за межами України.
Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram