13 листопада відзначається 135 років від дня народження великого гумориста, новеліста, класика українського гумору – Остапа Вишні. Народився письменник на Полтавщині.
Він писав нариси, фейлетони, плідно працював як перекладач, але найбільшої слави зазнав як гуморист і сатирик. Його жарти вже понад півсторіччя веселять читачів. Наприклад, герой «Мисливських усмішок» – трохи хитрий, трохи дивакуватий у своєму священнодійстві збирання на полювання, в очікуванні зайця або лисиці, в поверненні додому, – здебільшого без здобичі або і без рушниці чи шапки. Але завжди він іронічний до себе, доброзичливий і наївний, як дитина. І головне для нього не трофей, а спілкування з природою.
Про творчість письменника, про його зовсім не веселу долю розповіла Філії №4 імені Івана Приходька на краєзнавчо-літературній годині «Мені нове життя усміхається, і я усміхаюсь йому» учням 7-Б класу гімназії №9.
Павло Михайлович Губенко (справжнє ім’я Остапа Вишні) був народним гумористом у повному розумінні цього слова, в цьому причина його прижиттєвої популярності.
Було і є якесь нерушиме порозуміння між Остапом Вишнею і мільйонами його читачів, вони брали і беруть собі ті зернятка сміху, які завжди дають свіжий подих в нашому житті.
Остап Вишня був життєлюбом і оптимістом. «Ніколи не сміявся без любові до вас усіх, до сонця, до вітру, до зеленого листу!» - писав письменник.
Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram