Слідкуйте за нами

24-09-2024
     Весь світ був вражений тим, як українці змогли згуртуватися заради відсічі ворога і допомозі постраждалим від російської агресії, а також нашій готовності жертвувати власні кошти, час і ресурси, щоб пришвидшити нашу перемогу.
     Та така благочинність притаманна нашому народу здавна, ще з княжих часів. І кожен період нашої історії має немалий перелік особистостей, тих, хто вкладався в розвиток нашої культури, освіти, науки, робив все для розквіту рідної землі. 
     Тому не випадково чергове заняття Вуличного університету із серії “Вивчаємо історію України разом: ненудно, інтерактивно, етично”,  яке пройшло 22 вересня в абонементі філії №2 імені Павла Житецького КЗК КМПБ, було присвячено українським меценатам XVIII – XIX ст.  
До речі, ця тема була запропонована присутніми на минулому занятті. А допомагала розкрити тему, як і раніше, спеціально запрошений гість – Надія Купенко, керівниця Кременчуцької міської художньої галереї. 
     Заняття відбувалося в дружній, невимушеній обстановці, з великою кількістю цікавих відеоматеріалів. Зупинилися на благодійних традиціях родин Симеренків, Ханенків, Терещенків, Тарновських, Бродських. 
     До речі, за проханнями присутніх залишаємо посилання на інтернет-ресурси, рекомендовані пані Надією для більш детального ознайомлення з діяльністю українських меценатів. Це @krapka.krapka,  @ШоТам та @Knyga-mandrivka.
     Тема меценацтва виявилася настільки цікавою та об’ємною, що вирішено було і наступне заняття присвятити іншим родинам українських доброчинців. 
     То ж до нових зустрічей!

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram


Коментарі: Залишити коментар
 
X