![](/uploads/posts/2024-04/thumbs/0-02-05-8fa43f9ffd0ddc489bfeb4d0425921e5e78d1e474d905a10dc4cb791ae6421a4_3c5b609cf689e1d0.jpg)
Уважні оченята, зацікавлені погляди… Діти із задоволенням слухали про святкування цього дня, читали казки, приймали участь в конкурсах. Дружні команди учнів відповідали на питання, відгадували загадки, складали пазли. Кожен учень розповідав про свого улюбленого казкового героя та навіть перевтілювались у них.
Наостанок діти отримали книжечку «Book- історія 3-Б класу» для складання власної історії, власних пригод.
![](/uploads/posts/2024-04/0-02-05-83ee70ae894f7dd654e260f3049e809167aa212a3d77169db0e12002ddcba9b4_72185d774315c87b.jpg)
Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram