![](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1-6.jpg)
На годині спілкування «Серце нації б’ється у слові» кожен висловлював свої думки про те, чому занепадають нації, чи дійсно слово - це зброя, яка веде до Перемоги. У колі однодумців разом відкривали таємниці правопису чисельників, прямої мови у складнопідрядних реченнях, вчилися декламувати вірші та отримали домашнє завдання вивчити вірш про мову.
Слідкуйте за нашими новинами на Facebook, Instagram та Telegram