Треба рідну мову ЗНАТИ.
А щоб вміти говорити,
Треба рідну мову ВЧИТИ!
21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, на святковий захід до філії №3 КЗК КМПБ (Дитяча бібліотека на Соборній) завітали дітлахи – третьокласники ліцею №4 «Кремінь». На зустрічі лунало українське слово, поетичні рядки створювали відповідну святкову атмосферу.
. Хлопчики та дівчатка жваво відповідали на питання цікавої гри-вікторини «Знавці рідної мови», відгадували загадки, ще складали нові слова з одного заданого слова, дописували віршика та доповнювали приказки.
Навіть повітряна тривога не завадила звучанню рідної мови. Тож, частина заходу пройшла в найближчому укритті.
![](/uploads/posts/2024-02/thumbs/20240221_111641pr.jpg)
Слідкуйте за нашими новинами на Facebook,