Слідкуйте за нами

15-01-2024
  Філія№1 КЗК КМПБ завжди відкрита для творчих та креативних дітей, які поринають у світ читання та одночасно поєднують його зі своєю унікальною творчістю. Серед них особливе місце займають маленькі майстри оригамі. Ці читачі володіють надзвичайною здатністю перетворювати аркуші паперу в справжнє диво. Вони, схоже, знають секрети, які відкриваються лише обраним, і кожен їх рух папером стає справжнім танцем творчості. Наші юні користувачі розкрили свій талант в гуртку оригамі КМЦПО «Академія майбутнього», керівник якого - Одарушенко Ольга Іванівна, старанно і вміло долучає дітей до фантазії.
    Вихованці гуртка з неабиякою гордістю демонструють свої надбання на творчій виставці «Скарбничка творчих справ». Їх роботи - це не просто складні вироби, але справжні творіння, що вражають своєю невимушеністю та гармонією. Діти та оригамі вносять до бібліотеки атмосферу казки, створюючи власний світ, де кожен складений папірець – це частка їхньої уяви. 
    Ця дітвора не тільки майстри оригамі, але й віддані читачі, які вміють об'єднувати в собі обидва світи – світ творчості та світ літератури. Кожна творча композиція стає своєрідним відбитком їх внутрішнього світу, а бібліотека, стає місцем творчого натхнення.
 
     Запрошуємо вас відкрити двері у світ книги,  мистецтва та фантазії, відвідавши бібліотеку  та познайомитися з  творчою виставкою за адресою: проспект Лесі Українки, 13.Слідкуйте за нашими новинами на FacebookInstagram та Telegram

Коментарі: Залишити коментар
 
X