![](/uploads/posts/2023-12/404333320_891152279134093_4245987717403433716_n.jpg)
Книга у пані Валентини вийшла дуже сімейною. І судячи з реакції присутніх на прочитане(а уривки з книги зачитувала сама авторка), сподобалася і дорослим, і малим, і підліткам. Дорослі згадали своє дитинство, поділилися цікавими випадками зі свого життя, а дітки дізналися для себе дещо нове, наприклад, як робити «секретики» (приклад зробленого «секретика» можна було побачити на столі). В книзі багато історичних фактів подано дуже зрозумілою, простою для дітей мовою. Це теж відмітили присутні. Підлітки, коментуючи книгу, говорили про те, що в цей час, як ніколи, вони відчувають, що для них значить їхня рідна країна, Україна.
Присутні послухали й історію волонтерки - дівчинки Міланії з Харкова, яка зі своїми рідними за 20 хвилин зібралася й виїхала з міста, бо стало зовсім небезпечно там знаходитися, відчули її емоції на все те, що їй довелося пережити. А потім авторка книги зачитала історію від’їзду з Бахмуту однієї з героїнь книги - Вальки, яка з сім’єю пробиралася через ворожі блокпости, і як усі раділи, коли нарешті побачили наш рідний, український прапор. А от мати іншої героїні книги, Альки, вирішила інакше, вирішила їхати до окупованого Криму. Як складеться доля двох героїнь, чи зустрінуться вони знову, це вже, мабуть, буде інша історія….
![](/uploads/posts/2023-12/thumbs/404126503_382473324137886_2108133630666460399_n.jpg)
Більше світлин дивіться тут
Відеосюжет "Кременчуцькі новини" з презентації дивіться тут