![](/uploads/posts/2023-12/0-02-05-2bfc409551a0f42e0c0dfe2e017ea27599cfc63fd2ffa56a9bfc39679338e4eb_e928f6fbfd9cee90-kopyia.jpg)
Твоя душа у небеса летить
І радості одержує багато,
Й приходить справжнє щастя
кожну мить…
(Надія Красоткіна)
Так намагалися створити передсвятковий настрій своїм активним читачам бібліотекарі залу читання та дозвілля філії №3 КЗК КМПБ. Година святкового дозвілля «Свято наближається…» зібрала у бібліотеці учнів третього класу ліцею №4 «Кремінь».
У підготовленому святковому будиночку на дітлахів чекало безліч різноманітних завдань: розгадати загадки, розповісти колядки або вірші про зиму, намалювати малюнок. А ще діти прикрасили ялинку власноруч створеними іграшками з власними побажаннями та мріями!
Як завжди, дозвілля дітей у бібліотеці пройшло весело та яскраво! А головне – діти отримали позитивні емоції та гарний настрій!