Слідкуйте за нами

21-11-2023

10 років тому, 21 листопада 2013 року, на майдан Незалежності у Києві вийшли кілька сотень людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє. Того листопадового вечора ніхто не здогадувався, що в історії не тільки України, а й усього світу починається новий етап і що події, які відбуватимуться наступні 94 дні – перший крок на шляху до драматичних геополітичних змін. Їх тригером стало продовження боротьби українського народу, що велася не за матеріальні блага чи владу, а духовні цінності – Гідність і Свободу. Цінності, про які у Європі не говорили, бо вважали їх очевидними, про які в росії мовчали, бо вважали їх небезпечними.

Запровадження Дня Гідності та Свободи на державному рівні є свідченням визнання важливості цих цінностей як наріжних для українського суспільства.

Цьогорічна інформаційна кампанія до Дня Гідності та Свободи проходитиме під гаслом «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».

На сторінках багатьох сучасних книг закарбовано надзвичайно важливий період України і це допомагає всім нам згадати, побачити наскільки той час був епохальним кроком до зміни свідомості української нації.

Цій знаковій події у філії №5 КЗК КМПБ організована книжкова виставка-вшанування «Україна територія гідності та свободи», на якій  представлено документи про доленосні події в Україні початку XXI століття – Помаранчевої революції та Євромайдану із фондів бібліотеки – історичні документи, фотоальбоми, поетичні збірки. 


Коментарі: Залишити коментар
 
X