![](/uploads/posts/2023-10/0-02-05-48179672c1c6e317cf25f1815a766189f0183d4a1da946430201609b78945ff0_b3774a5a119123e8.jpg)
Для відвідувачів було підготовано презентацію про чарівний світ довкілля та відеовікторину з цікавими запитаннями про рослинний і тваринний світ України. До вікторини бібліотекарі оформили книжкову виставку «Дива і таємниці природи-чарівниці», яка допомагала читачам знайти правильні відповіді на запитання та перевірити свої знання.
Проведений захід допоміг розширити й збагатити знання дітей про природу рідного краю та виховати дбайливе ставлення до всього живого.