![](/uploads/posts/2023-10/thumbs/384774560_1445668112650109_6906345344088678603_n.jpg)
Новеньку, яскраву, привабливу та цікавезну книгу подарувала філії №3 КЗК КМПБ (дитяча бібліотека на Соборній), місцева дитяча письменниця Юлія Олефір!
Бібліотекарі вирішили поділитися новиною і запросили маленьких читайликів на презентацію дебютної книги авторки. І тут присутні поринули разом з єнотами Морсиком і Лютиком у справжні пригоди казковим лісом… Пані Юлія у легкій атмосфері спілкувалася з читачами, багато уривків зачитувала з книги… А ще зізналася, що мріє написати книгу, яка увійде до світової історії дитячої літератури!
Із великим задоволенням діти розфарбовували розмальовки, створені за книжковими ілюстраціями Ріти Нільсон.
![](/uploads/posts/2023-10/img-333e2e7257189e9aa75210b07d174612-v.jpg)
Відеосюжет "Реальність через казку" від "Кременчуцькі новини" дивіться тут