Слідкуйте за нами

01-10-2023

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу 1 жовтня в нашій державі  відзначають День захисників і захисниць України.

У цей день ми ще раз можемо подякувати їм за стійкість та відвагу, вшанувати полеглих, згадати героїв попередніх поколінь, які здобували та відстоювали свободу і незалежність України.

До цього свята у філії №3 КЗК КМПБ (дитяча бібліотека на Соборній) організовано тематичний перегляд літератури «Слава незламним захисникам!».

На виставці  експонуються матеріали, що висвітлюють подвиги воїнів-захисників, які сьогодні продовжують героїчні сторінки нашої історії, захищаючи рідну землю від ворогів.

Представлена література знайомить з долями свідомих людей, які вболівали і вболівають за рідну країну, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист.

Це все боротьба за незалежність України, за волю і свободу нашої держави, нашого народу. 

Запрошуємо відвідати  дитячу бібліотеку за адресою: вул. Соборна, 12/16  та ознайомитись з представленою літературою.Коментарі: Залишити коментар
 
X