![](/uploads/posts/2023-09/376720798_696598409162720_2084476905398741011_n.jpg)
Присутні мали можливість розглянути жіночі аксесуари, які носили модниці ХІХ початку ХХ століття. Та роздивитися печатки з вензелями які належали кременчуцьким заможнім сімействам.
Гості дізналися і про витвір монументального мистецтва, який так і не став музейним експонатом - панно авторства Н.А.Хахіна, яке знаходиться на будинку, поруч з Кременчуцьким краєзнавчим музеєм.
Пропонуємо переглянути відеосюжет про зустріч.