
Українці ретельно готуються до цього дня, бо Великдень нині символізує загальне відродження й оновлення.
До Світлого Христового Воскресіння у відділі інформаційних технологій та електронних ресурсів КЗК КМПБ створено виставку-свято «І славлять щовесни Великдень».
А прикрасили книжкову виставку своїми чудовими роботами юні майстрині гуртка бісероплетіння від КМЦПО «Академія майбутнього». Великодні віночки, різноманітні бісерні писанки, м’які іграшки – зробили виставку неймовірно красивою.
Звідки ж пішла традиція бісерних писанок? В Україні писанки з бісеру з’явились у ХVІІ столітті. Саме тоді з Венеції, Австрії та Богемії до Східної Європи почали завозити бісер та скляні намистини. До ХІХ століття бісерні писанки виготовлялися лише в монастирях. Таким видом мистецтва славився Браїлівський монастир на

У давнину за основу для писанки використовували справжню шкаралупу яйця. За допомогою двох дірочок із нього випускали вміст і заповнювали середину воском. Сьогодні зазвичай використовують дерев’яні, пластикові або основи з пінопласту.
Завітайте на виставку до відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів, що за адресою вул. Європейська, 66/13. Тут ви можете дізнатися багато цікавого про традиції святкування Великодня, скласти святкове меню та помилуватися чудовими роботами юних талановитих майстринь!