Слідкуйте за нами

05-12-2022
     Феномен цієї людини не потьмянів навіть через 300 років! Його особистість, спосіб життя, глибина поглядів і досі вражає і надихає! Підтвердження тому – свято, присвячене 300-літньому ювілею нашого геніального земляка Г. Сковороди «Не шукай щастя за морем», яке 4 грудня організував відділ обслуговування дорослих КЗК КМПБ.
     Всіх бажаючих, серед яких були люди різних вікових категорій, заледве вмістила затишна літературна зала. І вони зовсім не пошкодували, що знайшли час на відвідини цього свята. Адже бібліотекарі намагалися показати Григорія Савича не тільки як письменника, філософа, музиканта, а насамперед, як людину, зрозуміти його і, можливо, для деяких – відкрити. Адже присутні і дивувалися, і дивували своїми глибокими роздумами стосовно цієї неоднозначної постаті. Жваве обговорення було очікуваним та бажаним.
     Кременчуцька майстриня та поетеса Ірина Залюбовська відкрила для всіх присутніх нове ім’я - Білоозерянська Чайка та прочитала її проникливий та актуальний вірш «Поет, музика, мрійник, богослов». А подарований, власноруч виконаний Іриною Залюбовською, портрет Григорія Сковороди – прикрасить книжкову виставку «На кораблях і колісницях ми прагнемо до доброго життя», яка експонується у відділі обслуговування дорослих КЗК КМПБ.
     І, головне - присутність на святі самого Григорія Савича (акторська робота кременчуцького поета Ігоря Герасименка) посилила ефект впізнаваності філософа. А ще більший ефект був, коли бібліотекарі запропонували осучаснити Григорія Сковороду. Виявляється – він людина, яка випередила свій час! Він сучасніший за сучасного! 
     І, наостанок, кожен присутній отримав з рук Григорія Сковороди частинку його мудрості. І це була дуже прониклива мить, коли одночасно, така кількість людей осягала для себе глибину роздумів цієї великої людини. Впевнені, кожен вислів знайшов відгук у душі присутніх на святі.
     Більше світлин зі свята «Не шукай щастя за морем» ви знайдете за посиланням:
 https://www.facebook.com/yunatskiyviddil/posts/pfbid0NMWAubuD6bSVJq6V22dbiQ3DgvLEdB8ncguNj8Gzn79msTfLHnvfe22XDxvp3VzUl 

Коментарі: Залишити коментар
 
X