Присутні на заході мали змогу ознайомитися з сучасними творами української літератури, з цікавими новинками молодих письменників-лауреатів вітчизняних літературних премій.
Виставка представляла весь спектр жанрів української літератури від історичного роману до жіночої прози, детективних історій та фантастичних пригод.
Виставка-подіум складалася з чотирьох розділів. Перший розділ «Гучні акорди історичного роману» вмістив твори Валентина Чемериса та Василя Шкляра на історичну тематику. А також історичні романи Івана Білика, Романа Іваничука, Тимура та Олени Литовченків.
Другий розділ «Ніжні ноти жіночої прози» вмістив твори відомих українських письменниць Світлани Талан, Ніни Фіалко, Ірен Роздобудько, Люко Дашвар, Надії Гуменюк. В цьому розділі також широко представлені жіночі романи місцевої авторки Дарини Гнатко.
В розділі «Ключі розгадки детективних історій» можна було побачити романи від лицаря українського детективу Андрія Кокотюхи. Це книги із серії «Ретророман», а також окремі т твори автора. Представлені в цьому розділі також детективи Сергія Пономаренка та Сергія Майдукова.
Ще один розділ виставки - «Містичні звуки фантастичних пригод» популяризував твори українського фантаста Макса Кідрука, пригодницькі романи Олександра Ковалевського, Михайла Шторма, містичні твори Сергія Бута, Наталки Шевченко та Вікторії Гранецької.
Епіграфом до виставки стали рядки з вірша Андрія Демиденка:
З тобою я плачу,
З тобою сміюся,
О, ріднеє слово.
На заході почесним гостем була кременчуцька літераторка та майстриня, а також активна читачка бібліотеки Ірина Залюбовська. Вона представила свою нову власноруч виготовлену колекцію ляльок-мотанок - головних персонажів твору Тараса Шевченка «Наймичка» та драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Також авторка презентувала свою збірку поезій «Тінь вогню».
Під час зааходу усі бажаючі могли взяти участь у літературній вікторині «Цвіт української класики» за творами українських письменників, а для юних відвідувачів заходу було проведене літературне лото «Замкова щілина».
Підсумком заходу стало визначення книги-переможниці читацьких уподобань. Переміг фантастичний роман Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи».