Китай послідовно підтримує Україну і впевнено входить до трійки найбільших торговельних партнерів нашої держави, тому 2019-й рік оголошено Роком Китаю в Україні.
18 лютого організаційно-методичний відділ ЦМБ запросив всіх бажаючих до конференц-зали Центральної міської бібліотеки на чайну церемонію «П’ять тисячоліть Піднебесної».
Китайська церемонія чаювання – це більше, ніж звичай, це інша грань буття, усвідомивши яку, можна зробити своє життя повнішім і цікавішим.
Китай – це перша країна, де почали виробляти чай і перша країна, де вперше в світі виявили чайні дерева і навчилися використовувати чайне листя.
Заварювання чаю – це цілий спектакль. У театрі, на чайній сцені, важливі три речі: час, емоції та інтенсивність.
Особистість ведучого церемонії відіграє величезне значення для правильного протікання всього чаювання. З його допомогою Ви отримуєте можливість насолодитися всіма чотирма «коштовностями» чаю: формою листа, кольором настою, ароматом і, нарешті, смаком чаю.
Філософію чайного дійства, у всій своїй красі, передав справжній майстер цієї справи, ведучий китайської чайної церемонії – Олексій Токар (член Асоціації традицій та культури Китаю, резидент київського Чайного Клубу, засновник товариства "Чжень-Шень. Тайцзи, цигун і чайне дійство", інструктор Тайцзи і Цигун з 2009 року, учень майстра Му Юйчун).