Слідкуйте за нами

14-04-2017
    Тема людини і природи ніколи не стояла так гостро, як у наші дні, коли загроза екологічної катастрофи нависла над людством. Тому, вже декілька років поспіль в третю суботу квітня, коли земля прокидається після зимової сплячки і блакитними іскорками впевнено починає заглядати в очі весна, в Україні відзначається Всесвітній день довкілля.

     Саме цій даті присвячений урок екології  «Земля хвора людиною», який відбувся  12 квітня  в бібліотеці-філії №4.
     На захід була запрошена заступник директора з наукової роботи Кременчуцького краєзнавчого музею Соколова Ірина Михайлівна,яка  презентувала свою нову книгу «Смарагдові шати  Кременчука: історія міста в парках і скверах». Вона розповіла, що працювала над книгою у співавторстві з завідуючою науково-експозиційним відділом  Музиченко  Наталією Валентинівною. Задум написати книгу про парки і сквери  Кременчука виник більш ніж тридцять років тому. Музейні працівники власноруч обстежували парки і сквери, вивчали історію озеленення  Кременчука. Поступово зібрався цікавий матеріал: гербарій, книги, поштові картки, світлини, спогади. Книга вийшла в 2016 році до 50-ти річчя відновлення діяльності музею і є своєрідним підсумком роботи багатьох поколінь  музейників,  а також подарунком рідному місту.

 

 

      В книзі викладено історичний огляд створення зелених насаджень Кременчука від початку створення парків і скверів до сьогодення. Видання вдало ілюстроване.
    Авторка у своєму виступі наголосила, що останнім часом у нашому місті багато уваги приділяється озелененню і благоустрою. Адже якою б досконалою та оригінальною не була архітектура міста, не буде воно мати гарного вигляду без зелених насаджень. Затишок і красу в ньому створюють парки, сквери, дерева і кущі. Зелені насадження - це легені, якими місто дихає, його краса і гордість, створена постійною наполегливою працею містян.

     В кінці заходу бібліотекарі провели для присутньої учнівської молоді екологічну вікторину «В гостях у дерев і кущів». Учні активно демонстрували свої знання з різноманітної природної рослинності.Коментарі: Залишити коментар
 
X