Слідкуйте за нами

13-04-2017

 

     Коли приходить весна, пробуджується і воскресає природа, відроджується життя, приходять Великодні свята. Головне християнське свято – це свято радості для всіх:і для дітей, і для дорослих.

 

     До наших днів збереглися цікаві та колоритні звичаї святкування Великодня. Про традиції святкування у різних народів Великодня розповіла громадськості м/р №10 Стегар Л.В напередодні – 12 квітня 2017 року.

 

     Релігіознавча бесіда «Свято радості й життя» відбулася в сімейній вітальні бібліотеки-філії №2 ЦБС для дорослих. Разом з присутніми була здійснена етнографічна подорож «Весняні українські свята». Щоб зацікавити та краще ознайомити наших гостей із звичаями та обрядами бібліотекарями підготовлена виставка-колаж «Свято радості й життя».

 

     Провідне місце в українській духовній спадщині належить святам, обрядам, звичаям, народній творчості і мистецтву. От і сьогодні  до нас на гостину завітали не з пустими руками. Бібліотеці подарували свої вишивки до свята наші користувачі З. Савенко та А. Василюк.

 

     Родзинкою заходу стали веснянки у виконанні наших гостей.

     Сподіваємось, що заходи, які підготувала книгозбірня напередодні Великодня не залишили байдужим нікого і кожен взяв для себе якусь цікаву та корисну інформацію.

 


 

 

Коментарі: Залишити коментар
 
X