Слідкуйте за нами

13-04-2017

 

Воскресіння Ісуса Христа – велике свято всіх християн на Землі.

«Воскрес Христос, і життя панує»,  – так писав святий Іоан Золотоуст.

Тому це свято любові і миру, надії, віри і сподівань.

    11 квітня, в один з днів «страсного тижня», коли християни згадують останні часи земного життя Ісуса Христа, молодь клубу «Гармонія» бібліотеки – філії №4  провела захід «Пасха! Світла Пасха!».

 

     На зустріч завітали настоятель храму «Усіх Святих» отець Петро і священик отець Андрій, які  були паломниками по Святій Землі – місці трьох великих релігій: християнства, мусульманства та іудаїзму. Навіть люди, далекі від будь-якої віри, чули про Єрусалим, Віфлеєм, Назарет, знають, що таке Храм Гробу Господнього, Стіна плачу або мечеть Аль-Акса. Хто відмовиться від можливості побачити місця, в яких колись створювалася історія, пройти по стежках, де ступали ноги великих пророків, насолодитися величчю стародавніх стін. На цій Землі відбувся ряд найважливіших подій: від Благовіщення та Різдва Христового до Вознесіння Спасителя на Небеса і зішестя Святого Духа на святих апостолів. Для кожного християнина Свята Земля – найбажаніше місце на землі, своєрідний паломницький центр.

 

 

    Юнаки та дівчата із задоволенням прийняли участь у  віртуальній подорожі по Святій Землі, яку провели священнослужителі. Вони подорожували узбережжям Галілейського моря, де проповідував Ісус та відбулася Його перша зустріч з апостолами. Відвідали Кану Галілейську – місце Першого Чуда Христа, піднімалися на гору Фавор, де відбулося Преображення Спасителя, та гору Спокуси, на якій Він молився сорок днів. Серед Біблійських місць подорожі були Віфлеєм, Назарет і багато інших християнських святинь.  Особливо трепетним   було знайомство зі  Стародавнім Єрусалимом,  Храмом Гробу Господнього, Вулицею Скорботи, якою Христос поніс Свій Хрест до Голгофи.  

 

  Одного разу зробивши паломництво на Святу Землю, неможливо забути атмосферу і красу святих місць. Воно назавжди залишиться в душі і серці кожної людини.  Саме ці почуття вдалося передати  молоді отцю Петру  та отцю Андрію і побажати  відвідати християнські Святині, доторкнутися  до стародавньої історії людства.

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X