Слідкуйте за нами

12-04-2017

 

  7 квітня відмічається Всесвітній день здоров'я. Бібліотекарі юнацького відділу ЦМБ ім. Горького вирішили теж символічно прийняти  участь у святкуванні цього дня і запросили своїх гостей на інтелектуально- оздоровчий теренкур "Міський сад - перлина Кременчука", тим більш, що наш Міський сад відмічає поважний ювілей - 230 років.  

 

  Тобто  пов'язали цікаве і корисне: присутні мали змогу прогулятися парком, помилуватися краєвидами і відкрити для себе цей куточок рідного міста заново, адже далеко не всі присутні знали цікаву і непросту історію Міського саду. 230 років -  це і розквіт і занепад. Мінялися епохи, не одне покоління пройшло парком, а свідками  зосталися  лише декілька дерев віком понад 150 років.

 

 Все це промайнуло перед присутніми, а ще хлопці мали змогу зобразити історичну фігуру з ХVІІ століття, позмагатися в знанні неологізмів, що з'являлися на початку ХХ та ХХІ віків, прийняти участь в екологічній вікторині і дізнатися яким чином можна визначити вік дерева та самим вирахувати його, на прикладі одного з  поважних дерев парку.

 

 

  За участь в конкурсах кожен отримував в'язанку бубликів, але це звичайно не головне.

 

  Головне -  гарний настрій та заряд бадьорості, що отримали всі присутні.

 

 

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X