Слідкуйте за нами

10-04-2017
        6 квітня в сімейній вітальні бібліотеки-філії № 2 для членів клубу «Душі криниця» відбувся  незвичайний захід до Всесвітнього дня здоров`я – Аукціон цікавих знань «Будемо здоровими душею і тілом», мета якого – допомогти людям зрозуміти цінність свого здоров’я. 

       Про те, що тільки здорова людина може бути вільною, радісною і щасливою,  можна було переконатися,  переглянувши відеофільм «Притча о здоровье и счастье».
      «Відвідування» Галереі мудрості познайомило присутніх з міркуваннями мудреців древності про те, як треба піклуватись про здоров`я і  підтримувати себе у формі; а з  поглядом  українського народу на відношення людини до здоров`я можна було прослідкувати  у прислів`ях та приказках; як  досягти внутрішньої гармонії йшлося у порадах Матері Терези. 

         Лікар з великим стажем роботи, Ощепкова Н.М., в порадах на тему «Ваше здоров`я у ваших руках» підкреслила, що схилити чашу ваги здоров'я в сприятливу сторону, реалізувати закладений в нас колосальний життєвий потенціал,  можливо лише при здоровому способі життя.
       Одним із засобів попередження і профілактики захворювань простудного  характеру є точковий масаж, практичний сеанс якого провела гостя заходу, а на додаток ознайомила членів клубу, з вправами на омолодження обличчя, за що вони були їй дуже вдячні.

      Захід надихнув присутніх на дії, спрямовані на збереження здоров`я і покращення фізичного стану, а книжкова виставка-порада «Про здоров`я треба знати, про здоров`я треба дбати» допоможе кожному знайти відповіді на будь-які питання.

 Наприклад рекомендація «Дієта молодості»,  поради з розділу «Здорове харчування» чи з полички «Цілющі скарби землі української».

А на додаток до теми корисного харчування був запропонований  перегляд відеофільму «Самая полезная еда». 
      На цьому заході ведучі звернули увагу  на нетрадиційні способи лікування і оздоровлення – арт-терапію, але зупинились лише на деяких з них.

 Так, презентація «Кольоротерапія» повідомила про те, який вплив мають кольори на самопочуття, фізіологію людини.  Сеанс аромотерапії переконав присутніх в здатності цього методу поліпшити настрій і стан здоров`я за допомогою запахів. А інформація про музико-терапію запевнила у можливості позбавитися  від негативних емоцій і звільнитися від їх впливу при умові підбору мелодії, яка найбільше підходить і відповідає настрою. А головне,  що ці методи можна використовувати в домашніх умовах.

       А виступи членів клубу з гумористичними літературними надбаннями – поетичними Волкової Н.І., прозаїчними Гладенко Н.В., читанням творів П. Глазового Мількіним В.О., нагадали присутнім про дієвий засіб арт-терапії – сміхотерапію. «Гумор не вирішує ніяких питань, але допомагає їх вирішити» - з таким девізом йдуть по життю  ці люди поважного віку, використовуючи сміх з метою підвищення творчих  здібностей і уміння вирішувати самі різні завдання.

         Здоров`я не існує саме по собі, воно не дається на все життя, не є постійним і незмінним, воно потребує турботи та рівноваги протягом усього життя – ця думка була підкреслена в кінці заходу «Піснею про здоровий спосіб життя», яку з чудовим настроєм підспівували учасники заходу, після чого кожний одержав від працівників бібліотеки у подарунок «Тибетский рецепт молодости».

 

Коментарі: Залишити коментар
 
X