Слідкуйте за нами

17-03-2017
    Лялька-мотанка – це одна з найдавніших народних іграшок, яка, пройшовши крізь тисячоліття, існує і є дуже популярною навіть сьогодні. Це не просто іграшка, а річ, яка захищає людину від неприємностей та бід, оберігає дім, сім’ю, господарство, сон господарів. І, звичайно, це – витвір мистецтва, яким можна милуватися, дивуючись фантазії майстра. 
     Є серед користувачів бібліотеки-філії №4  творча людина, вироби якої можуть прикрасити будь-яку оселю. Це – Ірина Залюбовська. Саме її ляльки-берегині представлені на виставці поробок «В руках майстрів народжується диво». 

 

    Кожна лялька,  з любов’ю створена пані Іриною,  відрізняється одна від одної. Всі вони мають свій образ, характер, навіть своє власне ім’я, яке народжується в процесі виготовлення оберегу. Коли працівники бібліотеки вперше побачили цих яскравих красунь, одразу намагалися в кожній відшукати  риси,  притаманні комусь з представниць колективу.

     Ця виставка не залишила байдужим жодного відвідувача абонементу. І дорослі, і діти уважно роздивляються рукотвори, деякі цікавляться як їх можна придбати або навчитися робити власноруч. Адже така лялька може стати вишуканим подарунком для будь-якого поціновувача мистецтва. Нам відомо, що одна берегиня вже поїхала в далеку Канаду, друга – в Росію.

 

 

 

    Іншу мотанку, яку звуть Оксана, майстриня подарувала бібліотеці. Сподіваємося, що вона тепер буде оберігати і надихати колектив на творчі ідеї. Також пані Ірина пообіцяла провести майстер-клас по виготовленню цих дивовижних оберегів. Коментарі: Залишити коментар
 
X