Слідкуйте за нами

07-02-2017

День  Святого Валентина… Романтичне і магічне свято… Раціональні скептики іронізують: «Забагато галасу і метушні!» Але молодь приваблює це свято, особливо дівчат – вони з надією очікують  в цей день  обручки і весільної пропозиції. Гумористи сміються: «Варто хлопцеві посміхнутьсь дівчині, вона вже чує весільні дзвони – будь то наївна дівчинка чи молода ділова жінка».

 


       Недарма сказав поет: «В усі віки, усі часи закохувались і кохали». Додамо – і мріяли про розкішну, найкращу в світі весільну сукню.

 


       Ретро-хіт-парад «Весільна фантазія»  викликав здивування і захоплення відвідувачів бібліотеки-філії № 10 ЦБС. Весільні вбрання і аксесуари  від 1960-х років і до 2010-х привернули  увагу і сколихнули почуття, багатьом пригадалась  своя молодість, історія першого кохання і власне весілля.

 


       Плинуть роки, стрімко змінюється мода. Порівнюючи на виставці весільні сукні різних років, ми бачимо, як з кожним десятиліттям простенькі і скромні плаття наших мам і бабусь змінюються розкішним  вбранням сучасних дівчат. Але в усі часи наречена була і залишиться королевою балу і запам’ятає цей день назавжди.

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X