Слідкуйте за нами

20-01-2017

 

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи

Усі мої сили і душу широку

Й життя я віддам до останнього кроку

Аби ти щаслива була, Україно,

Моя Батьківщино!

 

 

 

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїської народної республіки.

 

 


Це був один з найпрекрасніших моментів нашої історії. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

      19 січня ми запросили в бібліотеку-філію №4 учнів 9 класів  ЗОШ № 8 на ігровий колаж  «Країна, де найбільше люблять волю», щоб відсвяткувати День Соборності України, пригадати події тих часів, а також в ігровій формі визначити кращих знавців української історії та народних традицій.

Сьогоднішня гра – це інтелектуальне змагання для тих, хто насамперед любить Україну, відчуває себе українцем і хоче перевірити й поповнити свої знання про її історію, географію, народні звичаї, традиції та  літературу.

 

 


Щоб зацікавити юнацтво і налаштувати на активну участь у заході, ми поділили їх на дві команди і запропонували змагатися. Так як питання вікторини  торкалися   історії і географії, народознавства і літератури, конкурс проходив жваво, з бажанням  у кожного учасника здобути перемогу.

       Молодь з задоволенням продемонструвала свої знання про Україну і ще раз ми всі переконалися, що наша країна давня, але як незалежна – ще зовсім молода. Тож давайте любити й оберігати її – багату, соборну,молоду, найкращу для нас. І тоді вона засяє яскравою зіркою на європейськім небосхилі!

 

Коментарі: Залишити коментар
 
X