Слідкуйте за нами

19-01-2017

 

22 січня – День Соборності України. День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

 

 


 

18 січня у бібліотеці – філії № 3 пройшла історична година «Україна – це козацький дух і пісня Кобзаря». Захід проходив під гаслом: «Єдина і неподільна Україна!». Під час заходу присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який був глибоко історично мотивований і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Відвідувачам заходу був запропонований відеофільм «Становлення української державності», переглянувши який учні ПТУ № 6  поглибили знання про цю видатну подію в історії  нашої держави. Працівники МЦКіД , учні читали вірші про Україну, звучали українські пісні.

 

 


Від імені голови Крюківської райдержадміністрації  Лозовика Д. присутніх на заході привітала спеціаліст по роботі з населенням мікрорайонів № 23 та 24 Долинська В.В.

 

 

Наприкінці заходу учасники ознайомилися з книжковою виставкою «Україна  в полум’ї революції». Основу виставки складають матеріали, які висвітлюють сторінки історії, а також особливості соборницького процесу доби Української революції 1917-1921 років. Виставка має за мету поглибити знання молоді про історію творення української державності , познайомити з видатними історичними постатями, які виборювали незалежність та соборність України.

 

 

Коментарі: Залишити коментар
 
X