В центральній міській бібліотеці протягом двох днів, 27 та 28 листопада 2016р., у літературно-музичній вітальні проходили «Дні ісламської культури в Кременчуці».
Історія та культура мусульман дуже багатогранна, і все більше людей цікавляться їх традиціями та побутом.
Мусульманська релігійна громада м.Кременчука "Іслам" та відділ літератури іноземними мовами центральної міської бібліотеки провели захід із метою змінити стереотипне сприйняття Ісламу і мусульман в українському суспільстві.
У перший день Імам полтавської міської Мечеті шейх Амін познайомив гостей з історією та культурою Ісламу, був показаний фільм про найвидатніших Божих Пророків. Після перегляду шейх Амін та представник духовного управління Мусульман України в м.Полтаві Бакаєв Беслан відповідали на запитання гостей.
Історія та культура мусульман дуже багатогранна, і все більше людей цікавляться їх традиціями та побутом.
Мусульманська релігійна громада м.Кременчука "Іслам" та відділ літератури іноземними мовами центральної міської бібліотеки провели захід із метою змінити стереотипне сприйняття Ісламу і мусульман в українському суспільстві.
У перший день Імам полтавської міської Мечеті шейх Амін познайомив гостей з історією та культурою Ісламу, був показаний фільм про найвидатніших Божих Пророків. Після перегляду шейх Амін та представник духовного управління Мусульман України в м.Полтаві Бакаєв Беслан відповідали на запитання гостей.