Слідкуйте за нами

29-11-2016
  3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Він був заснований для того, щоб звернути увагу суспільства на проблеми найменш захищених верств населення. 
  2 грудня відбудеться ювілейна інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" в громадській організації "АРОКІ". Це єдиний клуб з інтелектуальним напрямком по Полтавській області. "АРОКІ" підтримали створений проект "Твої здібності - це твоя власність" з можливістю викликати у людей з інвалідністю бажання самоосвіти.
  На гру запрошені такі команди: товариство інвалідів "Стимул" з міста Горишні Плавні, команда Кременчуцького інституту ім.Нобеля, команда ВПТУ - 7 і команда клубу "АРОКІ". Гра відбудеться в Автозаводському територіальному центрі об 11 годині по проспекту Свободи, 130. В цьому році за головний приз будуть змагатися: команда інституту ім.Нобеля, команда ВПТУ - 7 та команда клубу "АРОКІ".
  На грі буде надане звання "Знавець року 2016". Хто ж отримає приз авторської роботи Івана Козоріза та хто буде знавцем 2016 року?  Контактна особа: Тетяна Майдак, зав. ОМВ 5 - 65- 04
Коментарі: Залишити коментар
 
X