Слідкуйте за нами

04-11-2016
3 листопада 2016 року ЦБС для дорослих спільно з Кременчуцьким тролейбусним управлінням провели захоплюючу акцію – «Ювілейний тролейбус»! Цього разу наша поїздка була присвячена 50-річчю з дня створення Кременчуцького тролейбусного управління.

 


Пасажири, яким випала така чудова нагода, дізналися історію появи тролейбусів у нашому місті, створення тролейбусних маршрутів та сучасний стан КТУ.
Бібліотекарі намагалися відтворити атмосферу 1966 року – адже саме в листопаді 1966 року вулицями Кременчука  проїхав перший тролейбус! Тогочасна подія стала знаменною для міста і його мешканців – це був початок відродження ери електротранспорту в Кременчуці після тривалого занепаду трамвайного сполучення.

 


Ось і бібліотекарі вирушили в подорож на «машині часу»: пасажирів зустрічали Оксана – студентка медичного училища, що поспішає на екзамен, відповідальний працівник у відрядженні Інеса, якій дуже зручно дістатися залізничного вокзалу тролейбусом, молода мама Тетяна, яка везе дитині подарунок  – справжню дерев’яну іграшкову машинку. Подарунок стане удвічі ціннішим, адже його доставили першим рейсом тролейбусу!  Бібліотекарі досить вдало передали дух часу: в тролейбусі звучали вірші поетів 60-х та лунала музика тієї пори.

 


Акція була спрямована на підняття престижу та популяризацію міського електротранспорту як найбільш зручного, безпечного та екологічного виду транспорту Кременчука. Також ми вкотре привернути увагу до бібліотеки як до сучасного закладу культури.

більше фото дивись у розділі "ФОТОГАЛЕРЕЯ"

 

 

 


Коментарі: Залишити коментар
 
X