9 листопада українська громада відзначає велике духовне свято — День української писемності і мови, що яскраво засвідчує багатолітній тернистий шлях рідного слова і його безсмертних творців.
Мова — це велике національне надбання, коштовний скарб із могуття інтелекту і криці моралі, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об'єднаних в єдине ціле — народ.
До Дня української писемності та мови у бібліотеці – філії №3 для дорослих було презентовано книжкове панно «Мова Лесі і Тараса – це є нації слова».
На заході звучали вірші про рідну мову українських письменників.
Учні поглибили свої знання про значення мови у житті людини, народу, як невід’ємного засобу згуртування громадян. Дізналися більше цікавих фактів про життя Нестора Літописця – якого вважають батьком словесності, та про розвиток письменства Київської Русі.
Мова — це велике національне надбання, коштовний скарб із могуття інтелекту і криці моралі, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів людей, об'єднаних в єдине ціле — народ.
До Дня української писемності та мови у бібліотеці – філії №3 для дорослих було презентовано книжкове панно «Мова Лесі і Тараса – це є нації слова».
На заході звучали вірші про рідну мову українських письменників.
Учні поглибили свої знання про значення мови у житті людини, народу, як невід’ємного засобу згуртування громадян. Дізналися більше цікавих фактів про життя Нестора Літописця – якого вважають батьком словесності, та про розвиток письменства Київської Русі.