Слідкуйте за нами

27-02-2024

Єлин П. Ян Бібіян. Незвичайні пригоди одного хлопчиська / Єлин Пелин. - [Київ]: Читанка, [2019]. - 78 с.

      З цієї книжки ви дізнаєтесь, як Ян Бібіян потоваришував із чортеням Хвітем, як замінив власну голову на глиняну, як потрапив у чарівне царство великого мага Мирилайлая і врятувався після неймовірної та сміливої пригоди.

      Книга знаходиться у філії №3 (Дитяча бібліотека на Соборній)
Парашині-Дені Ж. Корабель-привид: [ для мол. шк. віку] / Жюльєтт Парашині-Дені. - [Харків]: Ранок, [2018]. - 46 с.

      Пригоди Банди юних піратів – десятирічного ватажка із рудим волоссям Томаса Вогняного, кмітливого розумника Віллі та безстрашної восьмирічної Марі, онуків видатного Великого Джона, що мешкають у Бухті піратів на березі безкрайнього океану та володіють справжнісіньким піратським галеоном «Чорний Дракон». На своєму «Чорному Драконі» дітлахи вирушають до острова гігантських черепах, але по дорозі зустрічають в густому тумані таємничий корабель-привид із дірявим корпусом та подраними вітрилами. Безстрашні пірати вирішують обстежити незнайомий корабель і спускаються до трюму. Їм щастить розкрити таємницю загадкового корабля-привида та здобути трофей.

      Книга знаходиться у філії №3 (Дитяча бібліотека на Соборній)

Медовс Д. Пошуки Люсі Довговусик: [казка] / Дейзі Медовс. - [Київ]: КМ-БУКС, [2019]. - 102 с.

      Найкращі подружки Лілі та Джесс усіляко опікуються тваринами, адже дуже їх люблять. Тож не дивно, що жителі чарівного Лісу Дружби звертаються по допомогу саме до чуйних дівчаток. Нерозлучним подружкам доведеться вирушити на пошуки зайченяти Люсі, що потрапило у полон до лихої відьми Грізельди.

      Книга знаходиться у філії №3 (Дитяча бібліотека на Соборній)

 Вдовиченко Г. К. 36 і 6 котів-компаньйонів: [ для мол. та серед. шк. віку] / Галина Вдовиченко. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2019. - 153,[4] с.

      Самотнім бабусям і дідусям, що живуть у старечому будинку, потрібна допомога. 36 і 6 котів вирішили стати їхніми компаньйонами. Вони щодня відвідують стареньких та стають учасниками їхніх занять та захоплень (спортивний матч, постановка вистави), тим самим роблячи життя літніх людей більш яскравішим  та змістовнішим. А деяким із котів навіть вдається знайти собі господиню. Захоплива, позитивна, динамічна історія, з комічними малюнками та повчальним змістом.

      Книга знаходиться у філії №3 (Дитяча бібліотека на Соборній)
Гловінська А. Для чого потрібні котлети? / Аніта Гловінська. - [Харків]: Школа, [2017]. - 124, [2] с.

      Ця книжка розповідає про шалені пригоди шкільної компанії хлопчаків, які ніколи не сумують. Та й коли їм сумувати, якщо треба терміново з’ясувати: чи є папуасом їхній новенький учитель англійської? Чи пірнула б учителька природи у воду за перлами? Як зіграти на сцені солоного огірка? Ну і нарешті — для чого потрібні котлети? А коли в голові повно таких цікавих питань та ідей, то легко втрапити у чималенькі клопоти… Але для головного героя Каєтана та його компанії кожна халепа перетворюється на захопливу пригоду!

      Книга знаходиться у філії №3 (Дитяча бібліотека на Соборній)

 Вакуленко-К В. В. Татусева книга: [для дошк. в.] / Володимир Вакуленко-К.. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2014. - [31] с.

      Ці веселі, грайливі віршики, написані люблячим татом, Володимиром Вакуленком-К, для свого сина, безперечно, стануть улюбленими для багатьох українських дітей. Вірші добрі й дуже кумедні: про крота, який варив борщ у горнятку; про кульбабку, яка вирішила святкувати день народження, але в найважливіший момент розлетілася; про те, який модний одяг віднайшли собі звірята в осінньому лісі; як страуса запросили на новосілля до крота, але він не проліз у нору та багато інших віршів, які легко запам’ятовувати та декламувати. Заслуговують на увагу яскраві та веселі ілюстрації Наталки Гайди. Гарна книжка для спільного читання з дитиною – є що обговорити та над чим посміятися!

      Книга знаходиться у філії №3 (Дитяча бібліотека на Соборній)
[Чіміріс Ю. В.] Тренажер з англійської мови. Reading. 2 клас: [для мол. шк. віку] / [Ю. В. Чіміріс]. - Харків: УЛА, [2022]. - 63 с.

       Покращити навички читання англійською мовою допоможе тренажер для учнів 2 класів. У ньому подані прості та зрозумілі вправи, згруповані за буквосполученнями, які слід відпрацювати. Вони допоможуть дітям покращити мовлення, поширити словниковий запас, а також збільшити швидкість читання англійською. Учні легко та швидко підготуються до аудіювання чи словникового диктанту. 

      Книга знаходиться у секторі документів іноземними мовами

    
Також зверніть увагу!

1.   Блейбі А.  Погані хлопці. Епізод "Не загубити ані пір'їни" / Аарон Блейбі. - Харків: Vivat, 2018. - 138,[2] с.

2.   Блейбі А. Погані хлопці. Епізод "Мовчання цуценят" / Аарон Блейбі. - Харків: Vivat, 2018. - 137 c.

3.   Больман З. Соня, яка не може заснути / Забіне Больман. - Харків: Vivat, 2016. - [25] с.

4.   Буря. Бульбашник: [повість]. - [Харків]: [Ранок], [2021]. - 95 с.

5.   Валькер Я. Їжачок Пуф шукає нову родину / Ян Валькер. - Харків: Віват, 2016. - 31 с.

6.   Верн Ж. Навколо світу за 80 днів: [роман] / Жуль Верн. - [Київ]: Країна Мрій, [2014]. - 266,[1] с.

7.   Гарріс Д. Казки дядечка Римуса, або Оповідки про пригоди Братика Кролика, Братика Лиса та всіх-всіх-всіх: [казкова повість] / Джоелль Гарріс. - [Харків]: Школа, [2022]. - 174,[1] c.

8.   Довганець В. І.Пригоди котика Томмі: Abenteuer der Katze Tommy / Вікторія Довганець. - Київ: Арій, [2020]. - 63с.

9.   [ Калайда Г. А.] Німецька для дітей: словник у малюнках / [Г. А. Калайда]. - Київ: Арій, [2023]. - 63 с.

10. Коробкова Н. В. Будинок для їжачка: [для мол. шк. віку] / Наталя Коробкова. - Київ: Арій, [2021]. - 48 с.

11. Падав сніг...: хрестоматія для позакласного читання / [уклад.:  Тетяна Степаненко]. - Харків: Торнадо, 2003. - 312,[1] с.

12. Подарунки для їжачка. - [Київ]: [Кредо], [2012]. - [11] с.

13. Півник і бобове зернятко: [казка]. - [Харків]: Пегас, [2017]. - [11] с.

14. Пухнач  В. А. Вогник добра : [казки, оповідання] / В. Пухнач. - Харків : Белкар-книга, 2018. - 47 с.

15. Пчілка О. Малий музика Моцарт : казки, байки, вірші / Олена Пчілка. - [Харків]: [Ранок], [2019]. - 108 с.

16. Рудницька М. О. Як равлик друга шукав: [для мол. шк. віку] / Маріана Рудницька. - Київ: Арій, [2022]. - 32 с.

17. Хацко О. С. Мишеня Лінк : [для мол. шк. віку] / Оксана Хацко. - Київ: Арій, [2020]. - 47 с.


Коментарі: Залишити коментар
 
X