Слідкуйте за нами

10-03-2015
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ управління культури
Полтавської обласної
державної адміністрації
24 лютого 2015 року № 50
Положення
про обласний конкурс на кращу творчу роботу серед
молодих користувачів бібліотек області «Україна починається з мене»
 

І. Загальні положення
1. Обласний конкурс на кращу творчу роботу серед молодих користувачів бібліотек області «Україна починається з мене» (далі – конкурс) проводиться з ініціативи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара та управління культури Полтавської обласної державної адміністрації. 

2. Конкурс проводиться з метою:
активізації роботи бібліотек з патріотичного виховання населення;
виховання патріотичних поглядів та переконань, любові до Батьківщини, відданості своєму народу;
формування активної та свідомої позиції;
виявлення обдарованої, талановитої молоді та надання можливості її представникам реалізувати свій творчий потенціал;
виховання поваги до традицій і звичаїв українського народу. 

ІІ. Умови участі та порядок проведення конкурсу
1. Конкурс організовують і проводять Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара, центральні районні та міські бібліотеки, бібліотеки-філіали.

2. Конкурс проводиться з 16 березня по 30 вересня 2015 року в два етапи:
І етап (районний) – з 16 березня по 31серпня 2015року, під час якого готуються конкурсні роботи та визначаються переможці І етапу з числа користувачів бібліотек;
ІІ етап (обласний) – з 1 по 30 вересня 2015 року, під час якого оцінюються конкурсні роботи на базі Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара та визначаються переможці конкурсу.

3. У конкурсі беруть участь обдаровані молоді користувачі бібліотек області віком від 14 до 21 року.

4. Від кожної районної, міської централізованої бібліотечної системи надсилається одна творча робота переможця І етапу конкурсу – оповідання, есе, вірші, написані українською мовою на листках формату А4, інтервал між рядками 1,5, кегль шрифту – 14. До конкурсної роботи додається заповнена анкета учасника конкурсу, в якій зазначається назва роботи; відомості про автора: прізвище, ім’я, по батькові та вік автора, домашня адреса із зазначенням поштового індексу та контактний телефон; найменування бібліотеки та прізвище, ім’я, по батькові її керівника.

5. Конкурсні роботи І етапу з анкетою учасника надсилаються до 31серпня 2015 року на поштову адресу: Обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара, вул. Енгельса, 25-а, м. Полтава, 36039 (Конкурс).

6. У ході проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ІІІ. Порядок визначення переможців конкурсу
1. Для здійснення оцінки представлених на конкурс робіт, підбиття підсумків і прийняття рішення про визначення переможців створюється журі.

2. Склад журі І етапу конкурсу затверджується окремим наказом відповідного структурного підрозділу сфери культури райдержадміністрації, міськвиконкому, ІІ етапу - управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.

3. При оцінці конкурсних робіт враховується відповідність критеріям:
розкриття теми конкурсу;
творчий підхід до виконання роботи;
оригінальність авторського задуму;
грамотність та багатство мови.

4. Конкурсні роботи повинні бути виконані учасниками самостійно (без використання запозичених текстів).

5. Кожен із критеріїв оцінюється за п’ятибальною системою.

6. Переможцем конкурсу визначається учасник конкурсу, робота якого набрала найбільшу кількість балів.

IV. Нагородження переможців конкурсу
1. На підставі рішення журі видається наказ управління культури Полтавської обласної державної адміністрації про підсумки проведення конкурсу, нагородження переможців та учасників.

2. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами управління культури Полтавської обласної державної адміністрації відповідно І, ІІ, ІІІ ступенів з врученням призів.

3. Всі учасники конкурсу нагороджуються подяками Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара.


V. Фінансове забезпечення конкурсу
5.1. Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок коштів управління культури Полтавської обласної державної адміністрації відповідно до затвердженого кошторису.

5.2. Для забезпечення підготовки та проведення конкурсу можуть залучатися благодійні внески, спонсорська допомога та інші надходження, які не заборонені чинним законодавством України.Заступник начальника – начальник відділу
охорони культурної спадщини та культурної
політики управління культури Полтавської
обласної державної адміністрації                                 В. В. Вождаєнко

 

 

Коментарі: Залишити коментар
 
X