Слідкуйте за нами

12-04-2013

З 15 квітня по жовтень 2013 року оголошується обласний конкурс на кращий сценарій масового заходу з правового виховання юнацтва та молоді серед центральних районних та міських бібліотек

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ управління культури
Полтавської обласної
державної адміністрації
25.03. 2013 №92


Положення
про проведення обласного конкурсу на кращий сценарій
масового заходу з правового виховання юнацтва та молоді серед центральних районних та міських бібліотек


І. Загальні положення

1.1. Обласний конкурс на кращий сценарій масового заходу з правового виховання юнацтва та молоді серед центральних районних та міських бібліотек (далі - конкурс) проводиться управлінням культури Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Олеся Гончара.

1.2. Конкурс проводиться з метою:
пошуку цікавих інноваційних форм роботи по правовому вихованню молоді;
активізації діяльності бібліотек по правовому вихованню юнацтва;
виявлення та поширення кращого досвіду роботи бібліотек.

1.3. У конкурсі беруть участь працівники центральних районних та міських бібліотек.

ІІ. Умови участі та порядок проведення конкурсу

2.1. Конкурс організовують і проводять Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара, центральні районні та міські бібліотеки.

2.2. Оголошення про проведення конкурсу розміщується на офіційному сайті Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара.

2.3. Конкурс проводиться з 15 квітня по жовтень 2013 року в два етапи:
І етап (підготовчий) – з 15 квітня по серпень поточного року, під час якого готуються конкурсні роботи працівниками центральних районних та міських бібліотек;
ІІ етап (підсумковий) - з вересня по жовтень поточного року, під час якого оцінюються конкурсні роботи на базі обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара.

2.4. Конкурсні роботи повинні бути оформлені на папері формату А4 шрифтом № 14. На титульній сторінці тема і відомості про автора: прізвище, ім’я, по батькові, посада, контактний телефон, назва бібліотеки, прізвище, ім’я та по батькові керівника бібліотеки.

2.5. У ході проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

2.6. Конкурсні роботи надсилаються до 1 вересня 2013 року у паперовому та електронному вигляді на поштову адресу: Обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара, вул. Енгельса, 25-а, м. Полтава, 36039.

ІІІ. Порядок визначення переможців конкурсу

3.1. Для здійснення оцінки представлених на конкурс робіт, підбиття підсумків і прийняття рішення про визначення переможців створюється журі.

3.2. Склад журі конкурсу затверджується окремим наказом управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.

3.3. При оцінці конкурсних робіт враховується відповідність таким критеріям:
розкриття теми завдання конкурсу;
інноваційний підхід;
доступність впровадження нових неординарних масових форм
роботи по правовому вихованню молоді в бібліотеках;
відповідність заходу віковій категорії користувачів;
врахування особливостей молодіжної аудиторії.

3.4. Кожен із критеріїв оцінюється за п'ятибальною системою.

3.5. Переможцем конкурсу визначається учасник конкурсу, робота якого набрала найбільшу кількість балів.

ІV. Нагородження переможців конкурсу

4.1. На підставі рішення журі видається наказ управління культури Полтавської обласної державної адміністрації про підсумки проведення конкурсу, нагородження переможців та учасників.

4.2. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами управління культури Полтавської обласної державної адміністрації відповідно І, ІІ, ІІІ ступенів з врученням призів.

4.3. Всі учасники конкурсу нагороджуються подяками Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара.

V. Фінансове забезпечення конкурсу

5.1. Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок коштів управління культури Полтавської обласної державної адміністрації відповідно до затвердженого кошторису.

5.2. Для забезпечення підготовки та проведення конкурсу можуть залучатися благодійні внески, спонсорська допомога та інші надходження, які не заборонені чинним законодавством України.

Заступник начальника – начальник
відділу охорони культурної
спадщини та культурної політики
управління культури Полтавської
обласної державної адміністрації В.В.Вождаєнко
Коментарі: Залишити коментар
 
X