Слідкуйте за нами

07-04-2014
З 1 квітня по 30 вересня 2014 року оголошується обласний конкурс професійної майстерності серед бібліотекарів централізованих бібліотечних систем області, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек «Бібліотекар третього тисячоліття».ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ управління культури Полтавської обласної державної адміністрації
№50 від 07.03.2014р.
Зареєстровано в Головному
управлінні юстиції у
Полтавській області
11.03.2014р. за №31/2060


Положення
про проведення обласного конкурсу професійної майстерності серед бібліотекарів ЦБС області, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек «Бібліотекар третього тисячоліття»

І. Загальні положення.

1. Обласний конкурс професійної майстерності серед бібліотекарів централізованих бібліотечних систем (далі - ЦБС) області, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек «Бібліотекар третього тисячоліття» (далі – конкурс) проводиться з ініціативи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Гончара та управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.
2. Конкурс проводиться з метою: підвищення професійної компетентності та соціальної значущості професії бібліотекаря в суспільстві; стимулювання творчої ініціативи бібліотечних працівників; зростання теоретичного рівня та професійної майстерності бібліотекарів; популяризації і поширення кращого бібліотечного досвіду; пошуку нових інноваційних форм та методів в бібліотечній роботі.
3. У конкурсі беруть участь працівники центральних районних та міських бібліотек, працівники бібліотек-філіалів та окремих сільських бібліотек незалежно від стажу, досвіду роботи, освіти та віку.

ІІ. Умови участі та порядок проведення конкурсу.

1. Конкурс організовують і проводять Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. Гончара, центральні районні та міські бібліотеки.

2. Конкурс проводиться в два етапи:
І етап (підготовчий) - з 1 квітня по 31 серпня 2014 року, під час якого визначається кращий бібліотекар ЦБС району (міста);
ІІ етап (підсумковий) – проходить у вересні 2014 року на базі обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара, під час якого визначається кращий бібліотекар області.

3. Для участі в ІІ етапі конкурсу необхідно до 5 вересня 2014 року надіслати анкету переможця І-го етапу конкурсу, рішення засідання журі, а також проект бібліотечних перспектив «Від ідеї до втілення» у форматі печа-куча на поштову адресу: обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара, вул. Енгельса, 25-а, м. Полтава, 36039, або електронною поштою: pobugonchara@ukr.net .

4. Учасники ІІ етапу конкурсу під час виконання завдань повинні продемонструвати знання: - української літературної мови; - загальних питань бібліотечно-бібліографічної роботи ; - вміння спілкуватися з користувачами; - основ маркетингу в бібліотеці, а також орієнтуватися в українському літературному просторі та презентувати власний проект бібліотечних перспектив.

5. У ході проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ІІІ. Порядок визначення переможців конкурсу.

1. Для здійснення оцінювання конкурсних завдань, підбиття підсумків і визначення переможців створюється журі.

2. Склад журі конкурсу затверджується окремим наказом управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.

3. Конкурсні завдання оцінюються за п’ятибальною системою.

4. При оцінюванні проекту бібліотечних перспектив враховується відповідність критеріям:
- новизна тематики;
- практичність застосування;
- оригінальність творчих рішень;
- лаконічність (відповідність вимогам формату печа-куча).

5. Переможці конкурсу визначаються за найбільшою кількістю набраних балів.

ІV. Нагородження переможців конкурсу

1. На підставі рішення журі видається наказ управління культури Полтавської обласної державної адміністрації про підсумки проведення конкурсу, нагородження переможців та учасників.

2. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами управління культури Полтавської обласної державної адміністрації відповідно І, ІІ, ІІІ ступенів з врученням призів.

3. Всі учасники конкурсу нагороджуються подяками Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара.

V. Фінансове забезпечення конкурсу.

1. Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок коштів управління культури Полтавської обласної державної адміністрації відповідно до затвердженого кошторису.

2. Для забезпечення підготовки та проведення конкурсу можуть залучатися благодійні внески, спонсорська допомога та інші надходження, які не заборонені чинним законодавством України.
Коментарі: Залишити коментар
 
X