Слідкуйте за нами

19-11-2013
Збереження навколишнього природного середовища залежить від всіх нас. Кожний громадянин повинен усвідомити для себе, що все навколо повинно оберігатись, охоронятись, а не знищуватись: чисто не там, де прибирають, а там - де не смітять.
Сьогодні екологічна освіта є одним із найпотужніших важелів повороту людства в його ставленні до навколишнього середовища.
Бібліотека-філія № 4 є центром екологічної просвіти і продовжує вдосконалювати свою роботу за новою цільовою бібліотечною програмою «Екологічна освіта молоді через книгу на 2011-2015 роки».
Мета Програми – формування екологічного світогляду громадян, виховання бережного відношення до природи і навколишнього середовища.
В бібліотеці працює інформаційний кабінет екологічної просвіти.
Щомісячно в ньому проходять засідання клубу за інтересами «Гармонія», робота якого спрямована на виховання екологічної культури молоді. Тут зібраний фонд екологічної літератури. Центральне місце займають постійно діючі книжкові виставки «В долі природи – наша доля», «До чистих джерел» та куточок «Екологічне досьє Кременчука».

Cтворення електронної енциклопедії «Кремінь-Еко»
З ініціативи відділу екологічної безпеки міськвиконкому бібліотека брала участь у XVІІ міжнародній науково-практичній конференції «Оцінка техногенного впливу на довкілля» з доповіддю та презентацією про свою роботу.


Не менш значимою для бібліотеки стала прем’єра дисків «Молодь має знати» та «В твоїх руках здоров’я і життя», для яких надали матеріали про свою роботу з екології міськвиконком, міський осередок ВЕЛ, еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, міський наркодиспансер, освітянські заклади.
За весь цей час бібліотекою був накопичений значний банк даних з екології міста, який постійно доповнюється та оновлюється.

Cтворення електронної енциклопедії «Кремінь-Еко»
Тому виникла потреба донести інформацію найбільш зручним і доступним способом через створення електронної енциклопедії «Кремінь-Еко» в рамках програми «Бібліоміст». Для інформаційної підтримки бібліотека залучила громадськість, серед якої було проведено анкетування з метою визначення найбільш цікавої та корисної інформації. Респонденти запропонували власні фото та матеріали про екологію та природу Кременчука.
Призначення енциклопедії - підняти рівень екологічної культури і свідомості населення, надаючи повну і правдиву інформацію про екологію Кременчука з метою виховання молоді з новим екологічним мисленням. До створення енциклопедії «Кремінь-Еко» бібліотека залучає екологічні організації і всіх небайдужих до екологічних проблем міста.
Коментарі: Залишити коментар
 
X